BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN VERGİ UYARISI

Beylikdüzü Belediyesi, 2019 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. dönem ödemelerinin 30 Kasım 2019 (Hafta tatilini takip eden ilk iş günü olan 2 Aralık 2019) tarihinde sona ereceğini hatırlattı. Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları adına Beylikdüzü Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü'ne bağlı vezneler belirlenen tarihe kadar haftanın yedi günü çalışacak. Vergi borçları belediyenin tahsilat vezneleri, Adnan Kahveci Mahallesi Ek Hizmet Binası (Beylik Pazar Alanı yanı), www.beylikduzu.istanbul, www.turkıye.gov.tr (e-devlet), Vakıfbank internet bankacılığı ve ATM’leri ile tüm PTT şubelerinden ödenebilecek.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NDEN VERGİ UYARISI
Beylikdüzü Belediyesi, 2019 yılı emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinin 30 Kasım 2019 (Hafta tatilini takip eden ilk iş günü olan 2 Aralık 2019) tarihinde sona ereceğini hatırlatarak vergi mükelleflerini uyardı. Belediye 1 Kasım 2019 tarihinde başlayan 2. taksit ödemelerinde, mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için 2019 yılına ilişkin vergi ödemelerini zamanında yapmaları çağrısında bulundu. Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları adına Beylikdüzü Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü'ne bağlı vezneler hafta sonuna rastlayan; 23-24-30 Kasım ve 01 Aralık 2019 tarihlerinde de açık olacak.

Vatandaşlar vergi borçlarını Beylikdüzü Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü'ne bağlı veznelerin yanı sıra, Adnan Kahveci Mahallesi Ek Hizmet Binası (Beylik Pazar Alanı yanı), www.beylikduzu.istanbul, www.turkıye.gov.tr (e-devlet), Vakıfbank internet bankacılığı ve ATM leri ile tüm PTT şubelerinden ödeyebilecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 13:31

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER