BEYLİKDÜZÜ:
Beylikdüzü'nde çağrılar cevapsız kalmıyor
Beylikdüzü Belediyesi, hizmet kalitesiyle fark yaratmaya devam ediyor. 444 09 39 numaralı Çağrı Merkezi, muhtarlık binalarının içinde konuşlandırılan Çözüm Merkezleri, Beylikdüzü Belediyesi’ne ait resmi sosyal medya hesapları, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın kişisel sosyal medya hesapları üzerinden sürekli vatandaşlarla iletişim halinde olan Beylikdüzü Belediyesi, vatandaşların her türlü öneri, şikayet ve isteklerini ilgili müdürlüklere ve yetkililere ileterek hızlıca çözüm buluyor.

Tek bir telefonla çözüm

Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren ve Beylikdüzü’ndeki vatandaşların Belediye ile iletişim kurmak için en çok tercih ettikleri platform olan Beylikdüzü Belediyesi Çağrı Merkezi bayram tatil demeden sorunların çözümü ve taleplerin yerine getirilmesi için görev başında. 2019’un ilk sekiz ayında çağrı merkezine gelen 11 bin 865 müracatın 11 bin 295’i olumlu sonuçlandırarak müracatlarda yüzde 95’lik bir başarı yakalayan Çağrı Merkezi, vatandaşların sorunlarını hızlıca çözebildiği bir birim olarak dikkat çekiyor. Vatandaşlarla belediye arasında bir iletişim köprüsü kuran Çağrı Merkezi’ne yıllık ortalama 270 bin, aylık 21 bin 500, günlük ise 900 çağrı geliyor. Çağrı Merkezi’nde, vatandaşlardan gelen her türlü istek, şikayet ve öneri, kayıt altına alınarak ilgili müdürlüklere iletiliyor. İlgili mercilere iletilen her konu, çağrı merkezi personelleri tarafından takip ediliyor ve sonuçlanması durumunda vatandaşlara kısa mesaj ya da telefon aracılığıyla geri dönüş sağlanıyor.

Sosyal medyada aktif

Beylikdüzü Belediyesi, hayatın onlineda aktığı, gelişen ve değişen sosyal medya platformlarını aktif şekilde kullanıyor. Beylikdüzü Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarına ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın kişisel sosyal medya hesaplarına gelen mesajları ciddiyetle inceleyen sosyal medya görevlileri, gerekli kontrolleri sağlayıp vatandaşların istek ve önerilerini ilgili müdürlüklere iletip anında sonuç alıyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

50 branşta ücretsiz kurs
Beylikdüzü Belediyesi KÜLTÜR-SEM kurslarının yeni dönem kayıtları başladı. Vatandaşlar, çocuk ve...

Haberi Oku