BEYLİKDÜZÜ:
Cami de cemevi de ihmal edilmeyecek
5 YILDA TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KONULMADI

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık projelerini “Beylikdüzüne Değer” başlığı altında tanıttı. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve milletvekillerinin katılımıyla eylikdüzü Spor Kompleksi'nde projelerini açıklayan Işık, "Bizlere güvenen hiç kimseyi mahcup etmeyeceğiz. Gönülleri fethetmek için yola çıktık. Beylikdüzü İstanbul'un en sorunlu ilçelerinden birisi. Beylikdüzü hala AK Parti'nin yaptığı hizmetlerle idare ediyor. Geçen 5 yılda taş üstüne taş konulmadığı için ilçemiz sorunlar yumağına dönüştü" dedi.


EZAN SESİ DUYULMAYAN YERLER VAR

"Beylikdüzü'nde gençliğimiz ve azmimizle birlikte yeniden yükselişe dönemine gireceğiz" diyen Işık, "Beylikdüzü'nü ayağa kaldırmak için geldik. İlçemizi karanlıktan aydınlığa çıkarmanın vaktidir. İlçemizin 40 yılını düşünerek projeler ürettik. Ulaşım sorununu çözeceğiz" ifadelerini kullandı. Yeşil tramvayla mahalleleri birbirine ve mahalleleri metrobüse metroya bağlayacaklarını belirten Işık, "Beylikdüzü'nde ezan sesi duyulmayan mahalleler var. Her inanca saygı duyan bir anlayışla camilerimizi de cemevlerimizi de ihmal etmeyeceğiz" diye konuştu. 

BİZDE SÖZ SENETTİR

Msutafa Necati Işık'ın projelerini tanıttığı törende konuşan Binali Yıldırım, "Cumhur İttifakı'nın en genç yakışıklı adayı Mustafa Necati Işık ne söz verdiyse o söz benim sözümdür. Çünkü biz de söz senettir" dedi. Salondaki gençlere seslenen Yıldırım, "1 Mart'ta Msutafa Necati Işık'ı belediye Başkanı yapıyor muyuz? Mustafa kardeşimi seçerken bizi de unutmayın" uyarısını yaptı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gürpınar'da kentsel dönüşüm başlıyor
Gürpınar kentsel dönüşüm çalışmalarının önündeki hukuki engeller mahkeme kararıyla kaldırıldı....

Haberi Oku