BÜYÜKÇEKMECE:
Akgün: 'Çok kutsal bir mesleğin temsilcilerisiniz”
Doktor ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Bu gün 14 Mart Tıp Bayramı. Doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın günü bugün. Gününüz kutlu olsun. Bu salonda her yıl sizlerle bir arada olmak bizleri hem mutlu ediyor hem de gururlandırıyor. Çünkü sizler çok kutsal bir mesleğin temsilcilerisiniz. Gelecek sene de Allah bizlere sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde yine bu masalarda buluşmayı nasip eder. Hepinizi çok ama çok seviyorum çünkü sizler bizim sağlığımızı koruyorsunuz” dedi.

“Bugün kutsal bir gün”

Büyükçekmece Belediyesi Sağlık Komisyonu Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Dr. Önder Yüksel Eryiğit, “Sağlıklı ve kaliteli yaşayabilmemiz için gece gündüz demeden tüm gayretimizle çalışanlar biziz. Bizler sağlık emekçileriyiz. Bugün kutsal bir gün. Her yıl geleneksel olarak bize bu geceyi düzenleyen sayın belediye başkanımız Dr. Hasan Akgün’e şahsım ve sizler adına teşekkürler ediyorum” dedi.

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş’ın sahne aldığı baloya katılan doktor ve sağlık çalışanları şarkılara eşlik ederek keyifli bir akşam geçirdi.







 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Uluslararası Altınköprü Çağdaş Dans Yarışması...
Büyükçekmeceliler 20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali için geri sayıma başladı....

Haberi Oku