Büyükçekmece:
Akgün: Kurban Bayramı için tüm tedbirlerimizi aldık

1 Eylül Cuma günü başlayacak olan Kurban Bayramı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Büyükçekmece Belediyesi, Çakmaklı Mahallesi'ndeki kurban satış ve kesim tesisinde bu yılda aynı anda çok

daha fazla kişiye, çok daha hızlı bir şekilde hizmet vermeye hazır.

 

Denetimler bayram süresince devam edecek

 

Büyükçekmece Belediyesi'nin, 30 bin metrekare alan üzerine kurduğu Türkiye'nin en modern kurban kesim tesisini denetleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, büyük ve küçükbaş kurban satış çadırları ve kesim tesislerinde incelemelerde bulundu. Başkan Akgün, Büyükçekmece Belediyesi Kurban Kesim ve Satış Merkezi’nde kaçak ve sağlıksız kurbanlığa geçit verilmediğini belediye veteriner ekiplerinin sıkı bir denetim gerçekleştirdiğini belirtti.

 

“Kurban Bayramınız kutlu olsun”

 

Başkan Akgün, 1 - 4 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramı için tüm hazırlıkların özenle tamamlandığını ve Büyükçekmece Belediyesi ekiplerinin bayram süresince 7 gün 24 saat esasına göre Büyükçekmece halkının hizmetinde olacağını söyledi. Başkan Akgün, şu açıklamayı yaptı: “Kurban satış ve kesim alanımız bu yılda İstanbul'un en modern kurban tesisi olarak hizmet verecek. Vatandaşlarımızın kurban ibadetlerini hijyenik ve konforlu koşullarda gerçekleştirebileceği bir alan inşa ettik. Bu vesileyle de Büyükçekmece ailemin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayram'larını kutluyorum" ifadesini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yüzlerce “Cici Vosvos” Büyükçekmece buluşacak
Büyükçekmece Belediyesi ve Volkswagen Kaplumbağa Otomobil Derneği işbirliğiyle düzenlenen 23’üncü...

Haberi Oku