Büyükçekmece:
Akgün, ortopedik engelliler için koştu
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye meclis üyeleri Ahmet Şahin ve Fahrettin Altıntaş ile birlikte Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na koştu.

"Yol Arkadaşım Olur Musun?"

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nce başlatılan "Yol Arkadaşım Olur Musun?" kampanyasına destek vermek amacıyla koşan Başkan Akgün, böylesine anlamlı bir etkinlikte yer almaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Omurilik Felçlilerine destek olabilmek için bir kıtadan diğerine koştuklarını belirten Başkan Akgün; "Amacımız omurilik felçlilerinin durumuna dikkat çekmek ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nce organize edilen "Yol Arkadaşım Olur musun?" kampanyasına destek vermekti.

Bu kampanyadan elde edilecek gelirle Türkiye genelinde ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza akülü tekerlekli sandalye alınacak. Bu anlamlı kampanyaya destek vermek ve engelli vatandaşlarımızın durumuna dikkat çekmek için katıldığımız bu organizasyonu oldukça önemsiyorum" dedi.

Maratona Büyükçekmece'de yaşayan eski Galatasaraylı futbolcular Muhammet Altıntaş ve Adnan Esen'de katıldı.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmece Kordonboyu yaz mevsimine hazırlanıyor
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, teknik ekibiyle birlikte Türkiye’nin en uzun sahil şeritlerinden...

Haberi Oku