BÜYÜKÇEKMECE:
Başkan Akgün gazileri ağırladı
Büyükçekmece Albatros Restaurant'ta düzenlenen yemeğe Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece Emniyet Müdürü Mustafa Acıkara, Büyükçekmece Muharip Gaziler Derneği üyeleri katıldı.

 

"Yaşayan abidelerimizsiniz"

 

Gecede konuşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Türk milletinin gazilere çok şey borçlu olduğunu belirterek; " Siz gazilerimiz bu ülke için çok önemli hizmetler yaptınız. Sizler kahramanlıklarla dolu şanlı tarihimizin yaşayan abidelerisiniz. Gaziler Günü kapsamında bu akşam sizlerle bir arada olmak bizim için en büyük mutluluktur, onurdur. Hepinize şahsım adına, belediye meclisimiz adına sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum" dedi.

 

"Sizlere minnettarız"

 

Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat, gazilik kavramının çok kutsal bir kavram olduğunu ifade ederek, "Sizler bu ülke için, bu bayrak için canınız pahasına fedakarlık yaparak bu yüce makama eriştiniz. Bizler sizlere minnettarız. Hepinizin 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun" diye konuştu.

Büyükçekmece Muharip Gaziler Derneği Başkanı Selçuk Eker'de konuşmasında Gaziler Günü'nde kendilerini ağırlayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'e teşekkür ederek, "Her zaman bize destek veren ve yanımızda olan Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün'e teşekkür ediyoruz" ifadesini kullandı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Akgün: Büyükçekmece’nin kalbi kültür...
Büyükçekmece Belediyesi, yetişme çağındaki çocuklara sanat sevgisi aşılırken hem sosyalleşmeleri hem...

Haberi Oku