BÜYÜKÇEKMECE:
Başkan Akgün'den Tepecik pazarına ücretsiz servis
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, pazardan alışveriş yapan ve poşetlerini evlerine taşımakta zorluk çeken vatandaşlar için ücretsiz servis imkanı sağlayarak sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalara her gün bir yenisini daha ekliyor.  

Pazartesi günleri 11.00 ile 18.00 saatleri arasında her saat başı belirli bölgelerden kalkan servisler semt pazarı dönüşünde poşet taşıyarak zorlanan vatandaşların yardımına koşuyor. 

 “Her zaman için önce insan”

Sosyal belediyeciliği her zaman ön planda tutan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Özellikle yaşlılara ve kadınlara yardımcı olacak bir uygulamayı daha hayata geçirdik. Ellerinde ağır poşetlerle yürümekte zorluk çeken vatandaşlarımız ücretsiz servis imkanından faydalanabilecek. Her zaman için önce insan diyoruz. Büyük Büyükçekmece ailem için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Tepecik Nejat Uygur Kültür Merkezi, Tepecik ışıkları girişi, Coşkun Mobilya önü, Tepecik meydan ve muhtarlık önünden kalkan servisler vatandaşları evlerine yakın bölgelere bırakıyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Büyükçekmece'de Eski Belediye Binası...
Büyükçekmece Belediyesinin eski belediye hizmet binası Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün talimatıyla...

Haberi Oku