Büyükçekmece:
Başkan Akgün'den Tepecik pazarına ücretsiz servis
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, pazardan alışveriş yapan ve poşetlerini evlerine taşımakta zorluk çeken vatandaşlar için ücretsiz servis imkanı sağlayarak sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalara her gün bir yenisini daha ekliyor.  

Pazartesi günleri 11.00 ile 18.00 saatleri arasında her saat başı belirli bölgelerden kalkan servisler semt pazarı dönüşünde poşet taşıyarak zorlanan vatandaşların yardımına koşuyor. 

 “Her zaman için önce insan”

Sosyal belediyeciliği her zaman ön planda tutan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Özellikle yaşlılara ve kadınlara yardımcı olacak bir uygulamayı daha hayata geçirdik. Ellerinde ağır poşetlerle yürümekte zorluk çeken vatandaşlarımız ücretsiz servis imkanından faydalanabilecek. Her zaman için önce insan diyoruz. Büyük Büyükçekmece ailem için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Tepecik Nejat Uygur Kültür Merkezi, Tepecik ışıkları girişi, Coşkun Mobilya önü, Tepecik meydan ve muhtarlık önünden kalkan servisler vatandaşları evlerine yakın bölgelere bırakıyor.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmece'de milyonlarca liralık...
İstnabul Büyükçekmece'de vatandaşları düşük ücretlerle ev sahibi olma vaadiyle kandırıp milyonlarca...

Haberi Oku