BÜYÜKÇEKMECE:
Büyükçekmece Ailesinden Meriç Nehri Kenarında İftar
Büyükçekmece Belediyesi tarafından Ramazan ayı içerisinde 33 yıldır aralıksız olarak sürdürülen Edirne iftarı, Meriç Nehri kenarında gerçekleştirildi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ile Edirne'ye gelen 3 bin Büyükçekmeceli kadın, Meriç Nehri kenarında bulunan Lalezar Tesisleri'nde hep birlikte iftar açtı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın da katıldığı iftar programında, Büyükçekmece Belediye Başkanı Akgün, "Ramazan ayı içerisinde 33 yıldır kesintisiz olarak Edirne'ye geliyoruz. Bizleri şehrinde konuk eden belediye başkanımız Recep Gürkan'a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün, belediyecilik anlamında bir ekol olarak gördüğünü dile getirerek, tüm Büyükçekmece ailesine Edirne'ye gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Akşam ezanının okunması ile yapılan duanın ardından 3 bin Büyükçekmeceli kadın ve protokol üyeleri hep birlikte iftarını açtı. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ayrıca yıllardır tesislerinde kendilerini iftar programında ağırlayan Lalezar Tesisleri işletmecisi Kemal Kılıç'a teşekkür plaketi ve tarihi taş köprü maketi hediye etti. - EDİRNE

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Neşe Kumkale 12 ay önce

Geleneksel Ramazan ayı Edirne gezisi iftarımızı ve bunu her sene biz Büyukcekmece ailesine tertipleyen Belediyebaşkanımız sayın Dr.Hasan Akgün'e tesekur ve şukranlarimizi sunariz. . Nese Kumkale #TürkiyeninEnİyiİlçesi

Başkan Akgün’den Güzelcelilere müjde!
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün mahalle iftarlarında bu kez Güzelcelilerle birlikte orucunu...

Haberi Oku