Büyükçekmece:
Büyükçekmece Belediye Meclisi toplanıyor

GÜNDEM KONULARI;

 1. 1-Belediyemiz "Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü"nün isminin "Halkla İlişkiler Müdürlüğü" olarak değiştirilmesi ve ayrıca "Basın ve Yayın Müdürlüğü"nün kurulması  hususlarının 5393 Sayılı Belediye Kanunu'nun 48. maddesi gereğince müzakeresi ve karara bağlanması.

   
 2. 2-Belediyemizde 2016 Yılında 5393 Sayılı Yasanın 49. maddesi ve 657 Sayılı Yasanın (4/B) maddesi hükümleri uyarınca,  kadro karşılık gösterilmek ve "Tam Zamanlı Olarak Sözleşme" yapılmak suretiyle (2) Adet Psikolog ve (2) Adet Sosyal Hizmet Uzmanı'nın  "Sözleşmeli Personel" olarak istihdam edilmesi ve 2016 Yılı sözleşme ücretlerinin belirlenmesi. 

   
 3. 3-Celaliye Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi üzerinde Cumartesi günleri kurulmakta olan Açık Semt Pazarının Celaliye Mahallesi, Sudi Özkan Caddesine taşınması hususunun Pazar Yerleri Yönetmeliği'nin 10. Maddesi hükümleri doğrultusunda müzakeresi ve karara bağlanması. 

   
 4. 4-İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 18.03.2016 tarih ve (563) sayılı Meclis Kararı ile tadilen onaylanmış bulunan Büyükçekmece İlçesi, Mimarsinan Merkez ve Batıköy Mahalleleri 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı'na Belediyemiz Plan Proje Müdürlüğünce yapılan itirazların müzakeresi ve karara bağlanması. 

   
 5. 5-18.03.2016 tarih ve 563 sayılı İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Kararı ile tadilen uygun görülen Mimarsinan Merkez ve Batıköy Mahalleleri 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı'na yapılan itirazların müzakeresi ve karara bağlanması. 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmeceliler geleneksel bayramlaşma...
Büyükçekmece Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleşen bayramlaşma törenine Belediye Başkanı Dr. Hasan...

Haberi Oku