Büyükçekmece:
Büyükçekmece Belediye'si yeni binasında hizmet vermeye başladı

3 bin 800 metrekare alan üzerine yapıldı

 

Büyükçekmece Belediyesi’nce 3 bin 800 metrekare alan üzerinde yaptırılan yeni belediye hizmet binası dış cephesi ve farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Büyükçekmece halkına çağdaş ve son derece hızlı biçimde hizmet verecek olan bina bodrum, zemin, üç normal kat ve iki tonoz çatıdan oluşuyor. Yapının ana cephesinde yaklaşık 34 metre kotuna yükselen bir saat kulesi bulunurken, kapalı otopark alanı 3 bin 300 metrekare.

 

En son teknoloji kullanıldı

 

Büyükçekmece Belediyesi’nin yeni hizmet binasında her türlü mimari detay inceliklerinin düşünüldüğünü, en son teknoloji ürünü olan e – belediyecilik sisteminin kurulduğunu belirten Başkan Akgün, "Büyükçekmece'nin hizmet kalitesini daha da arttıracak, Büyükçekmece halkına en çağdaş ve hızlı hizmeti verecek olan yeni belediye binamızın gerçek sahipleri olan Büyükçekmece aileme hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

Büyükçekmece halkından tam not

 

İlk gün yeni belediye binasına hizmet almaya gelen Büyükçekmeceliler de, belediye binasının ilçeye yakışan çağdaş belediyecilik hizmetleri ile donatılmasından son derece memnun olduklarını belirttiler.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Emine candabak 11 ay önce

Bide hastahanemiz açılıp hizmet vermeye başlasa
Bence sağlık daha önemli...

Büyükçekmeceliler geleneksel bayramlaşma...
Büyükçekmece Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleşen bayramlaşma törenine Belediye Başkanı Dr. Hasan...

Haberi Oku