BÜYÜKÇEKMECE:
Büyükçekmece Belediyesi geri dönüşüm için mobil uygulama geliştirdi

Akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz olarak indirilen mobil uygulama sayesinde vatandaşlar atık toplama noktalarını tespit ederek en yakın geri dönüşüm atık toplama noktasına ulaşabiliyor.

İletişim ve ulaşımda çok daha hızlı

Vatandaşlar, mobil uygulamanın navigasyon özelliği sayesinde atık toplama noktalarına kolayca ulaşım sağlayabiliyor. Aynı zamanda belediyeye sorularını iletmek isteyen vatandaşlar mobil uygulamada yer alan çağrı merkezine bağlanarak çözüm masasına mail atabiliyor. 

“Her şey daha temiz ve daha yeşil bir Büyükçekmece için”

Daha temiz ve yaşanabilir bir dünya için çalışmalara devam edeceğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Büyükçekmece Belediyesi olarak teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanıyoruz. Bilgi İşlem Müdürlüğü’müz tarafından ‘Büyükçekmece Belediyesi Geri Dönüşüm Noktalarımız’ adı altında geliştirdiğimiz mobil uygulama sayesinde vatandaşlarımız geri dönüşüme büyük katkı sağlıyor. Daha temiz ve daha sağlıklı bir geleceğe yürümek istiyorsanız geri dönüşüm şart. Geri dönüşüm sayesinde hem doğaya hem de ekonomiye katkıda bulunuyoruz. Kullandığınız atıkları çöpe atmak yerine lütfen onları size en yakın olan geri dönüşüm toplama noktasına atın. Her şey daha temiz ve daha yeşil bir Büyükçekmece için” dedi.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Akgün mutluluğa ortak oldu
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün belediye meclis üyesi Kerem Ereke’nin nikahını kıydı.

Haberi Oku