Büyükçekmece:
Büyükçekmece Belediyesi onları unutmadı
Büyükçekmece Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Büyükçekmece Sokak Hayvanları Koruma ve Sevenler Derneği ve Büyükçekmece Fotoğraf Derneği işbirliğiyle düzenlenen etkinliğe çok sayıda Büyükçekmeceli fotoğrafçı ve hayvan sever katıldı.

Birinci engelli fotoğrafçı Gülbeyaz Münüklü oldu

Sergide yer alan 40 fotoğraf arasında birinciliğe hak kazanan engelli vatandaş Gülbeyaz Münüklü oldu. Hayvan dostlarının çektiği fotoğraflar arasında ikinci Nebiha Bacıoğlu, üçüncü ise Caner Baser oldu. Atatürk Kültür Merkezi İbrahim Çallı Sanat Galerisi'nde açılan serginin ardından yarışmada dereceye giren fotoğrafçılar için ödül töreni düzenlendi.

"Onların sevilmeye ve korunmaya ihtiyacı var"

Hayvanlara olan sevgisiyle bilinen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Büyükçekmece Belediyesi olarak ilçemizdeki tüm sokak hayvanlarını besliyoruz. Sevimli dostlarımız bizim yaşam enerjimiz. Minik dostlarımızın mama ve su ihtiyaçlarını karşılamayı asla unutmuyoruz. Onların sevilmeye ve korunmaya ihtiyaçları var" dedi.

Sergi açılışı sonrasında şarkılarını sokak hayvanları için seslendiren ses sanatçısı Serap Can'a plaketini Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün adına Belediye Başkan Yardımcısı Adem Yazır verdi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Başkan Akgün: Atatürk’ün yolundan asla...
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “7 Renk Büyük Ahenk” projesi kapsamında Büyükçekmece’de...

Haberi Oku