Büyükçekmece:
Büyükçekmece Belediyesi yeşil alanları ilaçlıyor

Büyükçekmece Belediyesi, bir yandan ilçeye yeni park ve yeşil alanlar kazandırırken diğer yandan da yeşil alanların bakım ve korunmasına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Çalışmalar aralıksız devam ediyor


Büyükçekmece Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilaçlama ekipleri ilçe genelindeki park ve yeşil alanlarda yaz mevsimi hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Yapılan çalışmalar kapsamında kent mobilyalarının bakımı, yenilenmesi, ağaçların budanması ve bitkilendirme çalışmalarının yanı sıra ilaçlama da yapılıyor. Büyükçekmece Belediyesi ekipleri vatandaşın yoğun olmadığı sabahın ilk ışıklarıyla birlikte park ve yeşil alanlarda ilaçlama işlemi gerçekleştiriyor.


Sağlıklı gelişmelerine katkı sağlıyor


Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçe genelindeki çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek; “Temizlik İşleri Müdürlüğü’müze bağlı ilaçlama ekiplerimiz, ilçe genelinde yer alan ağaçları ve yeşil alanları korunmak, sağlıklı gelişmelerini sağlamak amacıyla ilaçlama yapıyor. Çalışmalarımız büyün bölgelerimizde eş zamanlı olarak devam edecek” açıklamasını yaptı.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Akgün: Gaziler bizim onur ve şeref madalyalarımızdır
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Şubesi Büyükçekmece...

Haberi Oku