BÜYÜKÇEKMECE:
Büyükçekmece'de Plastoff  yarışları nefesleri kesti!

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen PLASTOFF'a yoğun ilgi gösteren Off - Road tutkunları, kıyasıya bir mücadele sergileyerek izleyicilerin nefeslerini kesti.

Yarışlar; 7 ve 11 yaş arası çocuklar, kadınlar, erkekler olmak üzere 3 kategoride yapıldı. Çok sayıda yarışçının kıyasıya yarıştığı turlarda arazinin engebeli olması seyircilere heyecan dolu anlar yaşattı. Kimi yarışçıların plastik arabaları yarış alanından çıkarken kimi yarışçılar yarışmayı başarıyla tamamladı. Yarışların sonunda dereceye giren yarışçılara Belediye Koordinatörü Ahmet Bayraktar tarafından madalyaları takdim edildi.  

 

"Türk sporuna desteğimiz sürecek"

 

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi arkasında yer alan 185 dönümlük araziyi ekstrem spor tutkunları için tahsis eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün,  "Ben ve büyük Büyükçekmece ailem kültür, sanat ve spora büyük önem veriyoruz.  Türk sporuna ve sporcusuna katkı sağlamak adına ne gerekiyorsa onu yapmaktayız. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi arkasında yer alan arazimizi ekstrem sporları için tahsis ettik. Off road ve ekstrem spor tutkunları bu araziden diledikleri gibi faydalanabilecekler" şeklinde konuştu. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Uluslararası Altınköprü Çağdaş Dans Yarışması...
Büyükçekmeceliler 20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali için geri sayıma başladı....

Haberi Oku