Büyükçekmece:
Büyükçekmece, Sonbaharda Bir Başka Güzel
Yeşilin ve mavinin buluştuğu yer olarak bilinen Büyükçekmece ilçesi, fotoğraf çekmek isteyen vatandaşların uğrak yeri oldu. Büyükçekmece gölü, denizi ve yeşil parklarıyla görsel şölen oluşturan Büyükçekmece'de bu güzellikleri korumak ve güzelliklere güzellik katmak için belediye ekipleri hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Büyükçekmece'de parklar ve bahçeler sonbahar bakımına alındı. Ağaçlar budanıyor ve yenileri dikiliyor. Ağaçların ve parkların güzelliği görenleri kendine hayran ediyor.

"DÖRT MEVSİM YAŞANILIR BÜYÜKÇEKMECE"

"Dört mevsim yaşanılır Büyükçekmece için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Her mevsim başka bir renge bürünen Büyükçekmece, sonbaharda da gülümsemeye devam ediyor. Sonbaharın renklerine bürünen parklar, görenleri kendilerine hayran bırakırken, adeta kartpostal görünümü sergiliyor. Sonbahar yapraklarıyla kaplanan yürüyüş yolları ve çıtırdayan yapraklara bürünen yeşil alanlar Büyükçekmece de farklı bir ışık, farklı bir renk oluşturdu. Fotoğraf çekmek isteyen tüm vatandaşlarımızı mavinin ve yeşilin buluştuğu nokta olan Büyükçekmece'ye bekliyoruz" diye konuştu. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Akgün: Siz bize oksijen, rehber oldunuz
Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle düzenlenen “Büyükçekmece’nin...

Haberi Oku