Büyükçekmece:
Büyükçekmece'de anneler sağlıklı, bebekler çok mutlu!

 Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi ilçenin her bölgesinde, her yaştan vatandaş için açık ve kapalı alanlarda spor faaliyetleri düzenliyor.

 Spor Akademisi’nin uzman antrenörleri eşliğinde yürüyüş, pilates, aerobik, zumba gibi çeşitli sportif aktivitelere bayanların ilgisi yoğun oluyor.

Anneler son derece memnun

Büyükçekmece Belediyesi’nin “Spor Yapmak Bebek İşi” sloganıyla başlattığı “Sağlıklı Anneler Mutlu Bebekler” projesi kapsamında yürüyüşe katılan annelerde bu durumdan son derece memnun. Yürüyüşe katılan annelerin görüşü ise şu şekilde:

İlknur Aslandoğan:

Büyükçekmece Belediyesi’nin “Spor Yapmak Bebek İşidir” projesiyle yola çıktık. Bebeklerimizle birlikte puşetlerle yürüyüşe katıldık. Proje çok ses getirdi. 10 anne ile başladık sayımız 60-70 kişiye ulaştı. Belediyenin uzman antrenörleri eşliğinde pilates çalışmalarına başladık. Büyükçekmece Belediyesi’ne ve Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün’e bebekli annelere bu olanağı sağladığı için çok teşekkür ederiz.

Eda Tükenmez:

Büyükçekmece Belediyesi’nin sunmuş olduğu bir avantaj. Hem anneler hem de bebeklerle birlikte vakit geçirmiş oluyoruz. Bundan son derece memnunuz devamında yine hem bebeklerin buluşması hem de annelerin sohbet etmeleri bizi kaynaştırıyor, yarar sağlıyor. Aktivitelerin olması bizi aynı zamanda da deşarj ediyor.

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmece, Tepecik Çayırlar Mevkii’nde...
Her seçim dönemini fırsat olarak gören ve yasaları hiçe sayan bazı uyanıklar 24 Haziran seçimleri öncesinde...

Haberi Oku