Büyükçekmece:
Büyükçekmece'de Koray Avcı izdihamı

Büyükçekmece’de gördüğü yoğun ilgiden son derece memnun olan Koray Avcı, sevilen şarkılarını amfi tiyatro ve Kültürpark’ı dolduran hayranlarıyla birlikte söyledi.

 

Amfi tiyatro saatler öncesinde doldu

 

18. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nin konser programları Koray Avcı ile son buldu. Büyükçekmece Kültürpark ve Kemal Sunal Amfi Tiyatro’ya saatler öncesinde akın eden Koray Avcı hayranları uzun kuyruklar oluşturdu. Sanatçının sahneye çıkmasıyla birlikte başlayan coşku gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Koray Avcı, muhteşem sahne şovu ve sevilen şarkılarına eşlik eden binlerce hayranı ile Büyükçekmece’ye unutulmayacak bir gece yaşattı.


 

“Hepimizi çok mutlu etti”

 

Konser sonrasında sahneye gelen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Kemal Sunal Amfi Tiyatro’da bulunan dinleyicilerin en az dört katı kadar dinleyicinin de Kültürpark’da konseri dinlediğini belirterek; “Artık bir dünya festivali olan Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde Koray Avcı gibi sevilen bir sanatçıyı ağırlamak hem beni, hem de büyük Büyükçekmece ailemi çok mutlu etmiştir” diye konuştu.

Başkan Akgün, Koray Avcı’ya Büyükçekmece’nin simgesi olan tarihi Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü maketi ve çiçek takdim etti.

                         

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmece Belediyesi’nde ulaşımı kolaylaştıracak...
Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ederken,...

Haberi Oku