Büyükçekmece:
Büyükçekmece'nin cadde ve sokakları yenileniyor
Ekipler, Fatih Mahallesi Gazi Mustafa Caddesi’nin bir bölümünde kaldırım ve otopark alanında yenileme, düzenleme ve peyzaj çalışmaları gerçekleştiriyor. Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün yapılan çalışmaları yakından takip ediyor.

Gazi Mustafa Caddesi’nde kaldırım ve araç park alanı

Gazi Mustafa Caddesi Onur Market’in önünde başlatılan çalışma sayesinde, araç trafiğinin yoğun olduğu ve yayaların sıklıkla kullandığı caddede ulaşım ve araç park sorunları büyük oranda çözülmüş olacak. Başkan Akgün’ün denetimleri sırasında vatandaşların taleplerini değerlendirmesi üzerine başlattığı çalışma, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından özveriyle sürdürülüyor.

Başkan Akgün: Çalışmalar aralıksız sürecek

Ekibinin gerçekleştirdiği çalışmaları sık sık denetleyen Akgün, Gazi Mustafa Caddesi’ne verdiği önemi vurguluyor; "Trafiğin, esnafın ve vatandaşların en yoğun olduğu caddelerden biri olan Gazi Mustafa Caddesi’ne karşı her zaman daha hassas davranmaya çalışıyoruz. Onur Marketin önünde araçların kaldırımları ve caddeyi işgal etmemesi, Büyükçekmecelilerin güvenle ve konforla caddeyi kullanabilmesi için çalışmamızı başlattıkşeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmece’de hizmet maratonu 2018’de...
Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin 24 mahallesinde çalışmalarını sürdürüyor.

Haberi Oku