BÜYÜKÇEKMECE:
Güzelce modern ve örnek bir meydana kavuşuyor

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; “Yeniden düzenlediğimiz meydan çalışması ile Güzelce’ye yakışan bir meydan yapıyoruz” dedi.

 Prestijli bir meydan olacak

Büyükçekmece’nin en güzel mahallerinden biri olan Güzelce, Büyükçekmece Belediyesi’nce sürdürülen çalışmaların tamamlanmasının ardından denize yakın konumu ve parkları sayesinde gözde merkezlerden biri haline gelecek. Bölgede yol, kaldırım, tretuvar, aydınlatma, park alanları, çevre ve peyzaj düzenlemesi gibi pek çok yenileme yapılıyor. Yaz aylarında artan nüfusuyla tatilcilerin uğrak noktası haline gelen Güzelce Mahallesi modern ve prestijli bir meydana kavuşuyor.

 Güzelce’nin çehresi değişecek

Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Akgün, Güzelce Meydanı’ndaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Teknik ekibiyle birlikte projeyi değerlendiren Akgün şunları söyledi; Geçtiğimiz yıl yapmış olduğumuz meydan düzenlemeleriyle oldukça güzel ve modern meydanları ilçemize kazandırdık. Güzelce Meydan’ı tarihiyle Büyükçekmece’nin önemli noktalarından biri. Güzelce’nin çehresini değiştirecek olan çalışmalar meydan ve çevresinde tüm hızıyla sürüyor. Güzelce’nin altyapı ve imar planı çalışmaları da bitti. Güzelce halkımızın şehircilik anlamında beklediği en önemli hizmetler bitmiştir. Bundan sonraki hizmetlerimiz estetik anlamda yapılacak hizmetler olacaktır.”                   

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başarılı öğrencilere 143 adet bisiklet dağıtıldı
Büyükçekmece Belediyesi her yaz tatilin olduğu gibi bu yılda okullarında başarılı olan öğrencileri...

Haberi Oku