Büyükçekmece:
Kadınlar zihin ve ruhlarını akord etti

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün talimatları ile ilçe halkına yönelik olarak başlatılan seminerlere bir yenisi daha eklendi.


"Ruhunuzu özgürleştirmek mümkün"


5000 yıl öncesine dayanan ve Hindistan’da kullanılan şifa yöntemlerinden biri olan ses masajı yöntemi sayesinde seminere katılan Büyükçekmeceli vatandaşlar kısa süreli bir meditasyon gerçekleştirerek hem bedensel hem de ruhsal anlamda rahatladı. Terapi amaçlı kullanılan ses çanakları sayesinde stres, korku, kaygı gibi beden ve ruh sağlığını olumsuz etkileyen tüm duygulardan arınıldığını belirten Sırma Belin, yapılan çalışma sayesinde insan beynindeki mutluluk hormonunun salgılandığını belirtti. 


Motivasyon ve özgüven


Her bir organın ve hücrenin frekansı olduğunu ve olması gereken frekansın dışında bir frekans sahibi olunduğu zaman hastalıkların başladığını söyleyen Belin, ses çanakları çalışması sayesinde yaratıcılığın ve motivasyonun yanında özgüvenin de arttığını vurguladı.  Seminerin sonunda Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Nazan Karagözoğlu, Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün adına Sırma Belin'e ve katılımcılara teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Akgün, Büyükçekmece’nin isimsiz kahramanlarıyla...
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece’nin isimsiz kahramanları olan Büyükçekmece...

Haberi Oku