Büyükçekmece:
Mesut Yılmaz Büyükçekmece'de...
     "Büyükçekmece, İstanbul'un en gözde ilçesi"

Eski başbakanlardan ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Mesut Yılmaz, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün tamamladığı ve başlattığı projelerin çok başarılı olduğunu söyledi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü ziyaret eden eski Başbakan Mesut Yılmaz, Başkan Akgün'ün eski siyasi arkadaşı ve çok başarılı bir belediye başkanı olduğunun altını çizerek; “Hasan Akgün Beyi, belli aralıklarla ziyaret ediyorum. Hem belediye çalışmaları konusunda, hem başlattığı projeler hakkında kendisinden bilgi aldık. Elimizden geldiği kadar kendisine destek veriyoruz. Zorluklarını biliyorum ama buna rağmen gerçekleştirdiği projelerden dolayı fevkalade mutluyum ve kendisini kutluyorum" dedi.

 

"Büyükçekmece çok farklı bir duruma gelecek"

 

Geçtiğimiz günlerde temeli atılan Midwood film platosu projesinin Türkiye açısından çok önemli olduğuna vurgu yapan Mesut Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Avrupa'nın en büyük bir film stüdyosunun temeli Büyükçekmece'de atıldı. Bu proje Büyükçekmece'nin daha çok canlanmasına ve tanınmasına katkı sağlayacaktır. Yat limanı projesinin son durumunu gördük. O da tamamlandığı zaman Büyükçekmece çok farklı bir duruma geçecek. İnanıyorum ki, Hasan Akgün’ün çalışmaları sayesinde Büyükçekmece yakın gelecekte İstanbul'un en gözde yerleşim yerlerinden biri haline gelecek. Kendisini kutluyorum, bundan sonraki çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum. Büyükçekmece halkına sevgilerimi sunuyorum. ”

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmece Kordonboyu Sosyal Tesisi gün...
Yıllardır Kordonboyu’nda eğlence merkezi olarak hizmet veren bina Büyükçekmece Belediyesi tarafından...

Haberi Oku