Simge Sağın, 25 bin kişiye konser verdi

Türk pop müziğinin sevilen ismi şarkıcı Simge Sağın 20. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alarak muhteşem bir konsere imza attı.

Simge Sağın, 25 bin kişiye konser verdi

Küçük yaşlardan itibaren gitar çalarak besteler yapan Simge Sağın, sahne performansları ve şarkılarıyla Büyükçekmece’yi sallayarak geceye damgasını vurdu.   

“Festivalde olmaktan çok mutluyum”

 

Türk pop müziği severler tarafından büyük beğeni toplayan Simge, Büyükçekmece Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatro’da binlerce genç hayranının sevgi gösterileriyle karşılandı. Günün erken saatlerinde Kültürpak’a akın eden gençler uzun kuyruklar oluşturdu.  Simge, Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne aldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, kültür ve sanata destek verdiği için Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür etti. 

“Suat Suna’ya teşekkür ediyorum”

 

Şarkıcı Simge Sağın’a Büyükçekmece’nin simgesi tarihi Mimarsinan köprüsünün minyatürünü hediye eden Başkan Dr. Hasan Akgün, “Simgeye teşekkür ederken Suat Suna’ya da teşekkür etmemiz lazım. Simge’nin gelmesine en çok o vesile oldu. Gençlerimizin hepsi sizi bekliyordu. Amfide 5 bin dışarıda ise 20 bin kişi Simge Sağın konserini büyük bir heyecanla izliyor. Performansından ötürü kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 09:10

Zeynep Vural

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER