BÜYÜKÇEKMECE:
Simge Sağın, 25 bin kişiye konser verdi

Küçük yaşlardan itibaren gitar çalarak besteler yapan Simge Sağın, sahne performansları ve şarkılarıyla Büyükçekmece’yi sallayarak geceye damgasını vurdu.  


 

“Festivalde olmaktan çok mutluyum”

 

Türk pop müziği severler tarafından büyük beğeni toplayan Simge, Büyükçekmece Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatro’da binlerce genç hayranının sevgi gösterileriyle karşılandı. Günün erken saatlerinde Kültürpak’a akın eden gençler uzun kuyruklar oluşturdu.  Simge, Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne aldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, kültür ve sanata destek verdiği için Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür etti.


 

“Suat Suna’ya teşekkür ediyorum”

 

Şarkıcı Simge Sağın’a Büyükçekmece’nin simgesi tarihi Mimarsinan köprüsünün minyatürünü hediye eden Başkan Dr. Hasan Akgün, “Simgeye teşekkür ederken Suat Suna’ya da teşekkür etmemiz lazım. Simge’nin gelmesine en çok o vesile oldu. Gençlerimizin hepsi sizi bekliyordu. Amfide 5 bin dışarıda ise 20 bin kişi Simge Sağın konserini büyük bir heyecanla izliyor. Performansından ötürü kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün:...
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bütçenin ülkenin içinde bulunduğu ekonomik şartlar...

Haberi Oku