Büyükçekmece:
TEOG öncesi 'Başarı için son 52 adım'

Eğitime verdiği önemle bilinen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, öğrencilerin başarı grafiğinin yükseltilmesi adına her imkanı sağlıyor.

Başarıya giden yollar anlatıldı

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi bünyesindeki Türkçe, matematik, İngilizce, fen ve sosyal bilgiler dersleri kurslarından faydalanan öğrencilere sınavda başarıya giden yolda neler yapılması gerektiği anlatıldı. Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminerde öğrencilerin sınav içerisinde dikkat etmeleri gereken konular, motivasyonun yüksek olması için neler yapılabilir, soruları çözerken dikkat edilmesi gereken teknikler hakkında ilgi verildi.

TEOG kurslarında başarılıyız

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, TEOG sınavında Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi kursiyerlerinin başarı sonuçlar elde ettiğine dikkat çekerek; "Kursların dışında öğrencilerin motivasyonunu arttıracak, sınav heyecanını yenecek, dikkat edilmesi gereken konularda da takviye bilgiler verilmesine katkı sağlıyor. Çocuklarımızın bu yolla daha başarılı olacaklarına inancım tamdır" dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmece’de beşbin civarında taşıma...
Büyükçekmece’de sıvasız, boyasız, henüz kaba inşaat halindeki boş konutlara nüfus kaydı yaptığı...

Haberi Oku