Elazığ’a Sıcak Dokunuş Yardım Tırı Çatalca’dan Yola Çıktı

Çatalca Kaymakamlığı tarafından yaşanan deprem felaketi sonrasında Elazığ’a yardım için başlatılan kampanya ile toplanan malzemeler bugün yola çıktı. Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner adına Başkan Yardımcıları “Elazığ’a sıcak dokunuş”  sloganıyla yola çıkan yardım tırını uğurladı.

Elazığ’a Sıcak Dokunuş Yardım Tırı Çatalca’dan Yola Çıktı

Elazığ’da yaşanan deprem felaketinin ardından birçok il ve ilçeden gönderilen yardımlara Çatalca’dan gönderilen dördüncü yardım tırı da eklendi. Depremi yaşayan vatandaşlarımızın yaralarını sarmak adına başlatılan yardımlar Çatalca’da büyük yankı buldu. Çatalca Belediyesi koordinesinde başlatılan yardım kampanyasında yaşanan yoğun katılım ile geçen hafta Elazığ’a ulaşan 3 tır yardım malzemesinin ardından Çatalca Kaymakamlığı bünyesinde yeniden başlatılan kampanya ile bugün 1 tır daha depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel ve Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner adına Belediye Başkan Yardımcıları; Hüseyin Aydın, Ömer Erçin, İkram Kaya ve Gökçen Balcı’nın katıldığı törenle “Elazığ’a sıcak dokunuş”  yardım tırı dualarla uğurlandı.  

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER