ÇATALCA:
Evlendirme Memurları Çatalca'da Buluştu

İstanbul’daki 39 ilçe belediyesinde görev yapan evlendirme memurlarının her ay farklı bir ilçede düzenledikleri kaynaşma yemeğinin bu ayki adresi Çatalca oldu.
Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve Başkan Yardımcılarının katılımıyla gerçekleşen yemekte bir araya gelen evlendirme memurları meslektaşlarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşayarak keyifli bir gece geçirdi.


Başkan Mesut Üner başarılar diledi


Geleneksel olarak düzenlenen yemeğe ilk kez ev sahipliği yapmaktan, heyecan ve mutluluk duyduklarını söyleyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner konuşmasında "Öncelikle İstanbul’un 39 ilçesinden Çatalca’mıza gelen nikâh memurlarımıza hoş geldiniz diyorum. Her ay düzenlenen nikâh memurları tanışma yemeğine Çatalca Belediyesi olarak ilk kez ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, tanışma ve kaynaşmanın yaşandığı bu organizasyonlar daha iyi hizmet verme noktasında da çalışanlarımıza yol gösterecektir. Hepinize bu güzel organizasyonda bizimle olduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlere, yeni bir yaşama adım atan çiftlerimizin en güzel anlarına şahitlik ettiğiniz görevlerinizde başarılar diliyorum." sözleriyle evlendirme memurlarına görevlerinde başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Cenazeler karıştı!
Çatalca'da 85 yaşında ölen Bedri Ayhan ile Güney Afrikalı Jacobus Johannes Nelson'un (66) cenazeleri...

Haberi Oku