ÇATALCA:
Koltukta değil sokakta olacağız
Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan ve belediye meclis üyeleriyle birlikte muhtarları ve esnafı ziyaret etti. Belediye Başkanı Üner' i gören vatandaşlar, tebriklerini iletirken, Üner'in ilk görev gününde mahalle ziyaretlerine başlamasını memnuniyetle karşıladıklarını dile getirdi.


Verdiğimiz sözü tutuyoruz

İlk ziyaretine İzzettin Mahallesi ile başlayan Beledidye Başkanı Mesut Üner, devamında Kestanelik ve Çanakça mahallesinde vatandaşlarla selamlaştı. Mahalle muhtarlarını da ihmal etmeyen Üner, "Biz seçimde sizlerden oy istemeye, bizlere destek olmaya davet için gelmiştik. Bugün hem teşekkür edelim dedik, hem de verdiğimiz sözü tutalım dedik. Biz bu belediyeyi, bu ilçeyi ekibimle birlikte koltuktan değil sokaktan yöneteceğiz, bunu 5 yıl boyunca tüm vatandaşlarımız görecek ve hissedecek" diye konuştu.

Kaybedecek zamanımız yok

"Kaybedecek bir saniyemiz bile yok" açıklamasını yapan Üner, "Dün de söyledim. Biz bugün itibari ile siyasi parti rozetimizi çıkarttık ve herkesin belediye başkanı herkesin belediyesi olarak göreve başladık. Bize büyüklerimiz hep derdi ki 'Besmele ile başlanan işin hayrı büyük, şerri kum tanesi kadardır.' Besmelemizi halkımız ile birlikte çekip, hizmetlerimizi halkımızın isteklerine göre sıralayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun." sözleri ile yönetim anlayışlarının sokaktan, halkın içinden yönetim olduğunu aktardı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Evlendirme Memurları Çatalca'da Buluştu
Evlendirme memurlarının geleneksel olarak her ay bir ilçede düzenledikleri kaynaşma yemeği bu ay Çatalca...

Haberi Oku