Eğitim:
Mektebim'den burs müjdesi
Silivri- Mektebim Okulları’nın ilkokul ve ortaokul bölümleri için,2013-2014 eğitim öğretim döneminden itibaren, sosyal sorumluluk politikası gereği her yıl uygulanacak olan seviye tespit sınavı, 23 Mart Cumartesi günü saat 10:00’da, Mektebim Koleji’nde gerçekleştirilecek. Mektebim Okulları ilk ve ortaokul öğrencilerinin yanı sıra, tüm okullardan 4., 5., 6. ve 7. sınıf öğrencilerinin katılabileceği sınavda yüksek başarı gösteren öğrencilere, elde ettikleri başarıya göre, Mektebim Okulları tarafından, çeşitli oranlarda eğitim bursu verilecek.
Öğrencilere seviye tespiti yapılacak olan sınavın içeriği, Türkçe, Matematik, Fen, Sosyal ve İngilizce sorularından oluşuyor. 4. sınıfların 80 dakika, 5, 6, ve 7. sınıfların sınavı ise 110 dakika sürecek olan sınavın değerlendirmesini sınav komisyonu yapacak ve sınav sonuçları 10 gün sonra Mektebim Okulları resmi web sitesinden duyurulacak.
Sınava katılmak isteyen tüm 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerini sınav günü Mektebim Koleji’ne beklediklerini belirten okul yetkilileri, her başarılı çocuğun kaliteli eğitimi hak ettiğini ve Mektebim Okulları’nın bu konuda üzerine düşen görevi memnuniyetle yerine getireceğini belirtti.

banner281
banner285
Anahtar Kelimeler
Mektebimden Burs Müjdesi
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner330

banner307

Mezuniyette kep giymek yasaklandı
İstanbul Pendik'te İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tüm özel ve devlet okullarına gönderilen...

Haberi Oku