ESENYURT BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI DESTEK

Esenyurt Belediyesi Kızılay’ın başlattığı, ‘Bir Ünite KAN, Üç CAN’ kan bağışı kampanyasına destek vererek, vatandaşları kan bağışı yapmaya davet etti.

ESENYURT BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI DESTEK


 

Esenyurt Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Türk Kızılay’ın 7-8-9 Şubat tarihlerinde başlattığı ‘Bir ünite KAN, üç CAN’ kan bağışı kampanyasına destek vererek, vatandaşlara bilgilendirme mesajları attı ve belediye binalarında kampanyayı anlatan afişler asarak Esenyurtluları kan bağışına davet etti. Kampanyanın ilk gününde Esenyurt Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan kan bağışı çadırına gelen Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Halis Şimşek, belediye çalışanları ile birlikte kan bağışında bulunarak, Kızılay çadırına gelen vatandaşlara bağış yapmanın önemini anlattı. Bu arada bağışta bulunan vatandaşlara, Esenyurt Belediyesi tarafından defter ve tohum kalemi hediye edildi.​

ESENYURT BELEDİYESİ BASIN YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ


"GIZLILIK NOTU: Bu e-posta mesaji kisiye ozel olup, gizli bilgiler iceriyor olabilir. Eger bu e-posta mesaji size yanlislikla ulasmissa, icerigini hic bir sekilde kullanmayiniz ve ekli dosyalari acmayiniz. Bu durumda lutfen e-posta mesajini kullaniciya hemen geri gonderiniz ve tum kopyalarini mesaj kutunuzdan siliniz. Bu e-posta mesaji, hic bir sekilde, herhangi bir amac icin cogaltilamaz, yayinlanamaz ve para karsiligi satilamaz. Bu e-posta mesaji viruslere karsi anti-virus sistemleri tarafindan taranmistir. Ancak yollayici, bu e-posta mesajinin - virus koruma sistemleri ile kontrol ediliyor olsa bile - virus icermedigini garanti etmez ve meydana gelebilecek zararlardan dogacak hicbir sorumlulugu kabul etmez."
"CONFIDENTIALITY NOTICE: This message is intended solely for the use of the individual or entity to whom it is addressed , and may contain confidential information. If you are not the intended recipient of this message or you receive this mail in error, you should refrain from making any use of the contents and from opening any attachment. In that case, please notify the sender immediately and return the message to the sender, then, delete and destroy all copies. This e-mail message, can not be copied, published or sold for any reason. This e-mail message has been swept by anti-virus systems for the presence of computer viruses. In doing so, however, sender cannot warrant that virus or other forms of data corruption may not be present and do not take any responsibility in any occurrence."

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER