Güncel:
Akgün geleneği bozmadı

Başkan Akgün, ilçenin yaşlılarını ve hastaları da unutmayarak onları da evlerinde ziyaret edip ellerini öpüp, Kurban Bayram’larını kutladı.


Gelenek bu bayramda da bozulmadı

Kurban Bayramı’nın birinci günü gerçekleştirilen halk bayramlaşmasının ardından ikinci günden itibaren ilçeyi mahalle mahalle gezen Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, hem Büyükçekmecelilerle bayramlaştı, hem de vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Bayram ziyaretlerine bu yıl Tepecik’ten başlayan Başkan Akgün’e belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları da eşlik etti. Tepecik Meydanı’ndaki esnafla tek bayramlaşan Başkan Akgün, sonrası günlerde de Kamiloba, Celaliye, Kumburgaz, Güzelce, Mimarsinan ve Büyükçekmece merkezde pek çok esnaf ve ev gezisi gerçekleştirdi.


Yaşlı ve hastaları evlerinde ziyaret etti

Büyükçekmece’nin çınarları sayılan yaşlıları ve hastaları unutmayan Başkan Akgün, bu kişileri de evlerinde ziyaret ederek ellerini öptü. Bayramların milli ve manevi duyguları pekiştiren, birlik ve beraberliğimiz perçinlendiği önemli günler olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor, bu duygular içerisinde tüm İslam aleminin, milletimizin ve Büyükçekmece ailemin bayramını en içten duygularımla kutluyorum” ifadesini kullandı. 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dünyanın En Pahalı Şehirleri Listesinde İstanbul...
Dünyanın en pahalı şehirleri raporuna göre, Türkiye, İstanbul ile pahalılık oranında listenin 67'nci...

Haberi Oku