Güncel:
Cem Kara Motokros Türkiye Şampiyonası'na tüm motor severleri davet etti

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara Çatalca Nakkaştepe’de  bu hafta sonu (19-20 Ağustos)  yapılacak Motokros Türkiye Şampiyonası’na tüm Türkiye’den motorseverleri davet etti. Türkiye’ nin dünya standartlarında ki 1550 metre uzunluğunda ki tek parkuru olan Nakkaştepe’de yapılacak motokros yarışlarının birbirinden renkli görüntülerle gerçekleşeceğini ifade eden Başkan Cem Kara bu parkurun dört yıldır faaliyette olduğunu ve aynı zamanda her yaştan motokros  meraklılarına yıl boyu ücretsiz  ders verildiğini vurguladı.

Çatalca’da sporun yeri ayrı

Spor Penceresi programında Mehmet Çelik’in sorularını da açık yüreklilikle cevaplayan Başkan Cem Kara tüm detayları ile yaklaşan Erguvan Festivali hakkında da bilgi verdi. Spora dair tüm çalışmaların konuşulduğu programda Geleneksel Yağlı Güreşler ve Çatalcaspor hakkında da açıklamalar yer aldı. Programa telefon ile bağlanan Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, Başkan Cem Kara’ya verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Gökçe sözlerinde 2. Lig için mücadele veren Çatalcaspor’un tesislerinin Başkan Cem Kara’nın talimatlarıyla yenilenerek çok güzel bir hale getirildiğini belirtti.

Mehmet Çelik’in Çatalca Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin geçtiğimiz yıllardaki görüntülerini yayınlaması ve Başkan Cem Kara’nın babası rahmetli Hami Kara’nın röportaj görüntüleri, duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Program, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın Motokros Türkiye Şampiyonası’na ve 18. Erguvan Festivaline bütün vatandaşları davet etmesiyle son buldu.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Tuvalette buldular: 13 yaşındaydı
Henüz bilinmeyen nedenle bunalıma giren G. K.Ç. evlerinin avlusunda bulunan tuvalette kendisini iple tavana...

Haberi Oku