Güncel:
CUMHURİYET COŞKUSUNA SİZ DE ORTAK OLUN

Silivri Kaymakamı Faruk Bekârlar ve Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar önderliğinde, Cumhuriyetin 93. Kuruluş yıldönümü kapsamında Cumhuriyet Yürüyüşü düzenlenecek. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında tüm ilçeyi bayraklarla donatarak, binaları Atatürk posterleriyle süsleten Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri Sanayi Sitesi’nden başladığı esnaf ziyaretlerinde kutlamalara davet çıkarttı. “Cumhuriyet coşkusunu birlikte yaşayalım” diyen Başkan Işıklar, Silivri’de 5000 esnafa dükkânlara asılması için Türk Bayrağı hediye etti.
25 BİN BAYRAK VE ATATÜRK POSTERİ DAĞITILACAK
Kutlamalar, 29 Ekim Cumartesi Günü 19.30’da Adliye önünden Cumhuriyet Yürüyüşü ile başlayacak. Atatürk Anıtı’na kadar devam edecek yürüyüşte bayraklarla ve söylenen marşlarla cumhuriyet coşkusu hep bir ağızdan dile getirilecek. Yürüyüşte 25 bin Türk Bayrağı ve Atatürk posteri dağıtılacak. Yürüyüşte metrelerce uzunlukta olan dev Türk Bayrağı da açılacak.
GÖKSEL VE GECE YOLCULARI KONSER VERECEK
Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının finalinde ise Göksel ve Gece Yolcuları Silivrililerle buluşacak. Silivri Sahili festival alanında konser verecek Göksel ve Gece Yolcuları, Silivrililerin cumhuriyet coşkusuna coşku katacak.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Silivri’de korkunç cinayet
Bu sabah Silivri’de meydana gelen olayda dehşet yaşadı: 2 ölü...

Haberi Oku