Güncel:
DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ'NDE ANLAMLI DAVRANIŞ

Yaşlıların rahat etmesini çok önemsediklerini ifade eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Tüm yaşlılarımızın gününü kutluyorum. Onlara olan saygımızı bir gün değil, her gün göstermeliyiz. Yaşlılara Hizmet Merkezi’mizde yaşlılarımızı yormadan, rahatça belediyemizdeki işlemlerini tamamlayarak, evlerine kadar uğurluyoruz. Onlar bizlerin baş tacıdır” diye konuştu.

Küçükçekmece Belediyesi Yaşlılar Hizmet Merkezi’ne gelen yaşlı vatandaşlar, personel tarafından kapıda karşılanarak, önce dinlenme salonuna alınıyor. Birim personeli aracılığıyla istekleri doğrultusunda işlemleri tamamlanan vatandaşlar, bekletilmeden ve yorulmadan belediyedeki işlemlerini tamamlıyor.

 Yaşlıların günlük yaşamlarını kolaylaştırarak onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek için hayata geçirilen hizmet çerçevesinde vatandaşlar evlerine kadar da araçla bırakılıyor.

“BİZİ BU GÜNDE DE UNUTMADILAR”

Onları en anlamlı günlerinde de yalnız bırakmayan Küçükçekmece Belediyesi’ne işi düşen vatandaşlar, bu anlamlı günde de unutulmadıklarını ifade ederek mutluluklarını dile getirdi. Daha sonra bu özel gün dolayısıyla belediyeye gelen yaşlı vatandaşlara çiçek ve lokum ikramında bulunuldu.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Ara Güler'in cenaze töreni 20 Ekim'de
Tedavi gördüğü hastanede dün 90 yaşında hayatını kaybeden duayen foto muhabiri Ara Güler'in cenazesi,...

Haberi Oku