SİLİVRİ:
Trafik artık daha güvenli

Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe trafiğini kontrol altına alabilmek ve güvenli bir ortam yaratabilmek amacıyla atılan her adım, vatandaş tarafında memnuniyete dönüşüyor. İlçede ilk kez uygulanan trafik şablonları şu ana kadar 250m2’lik alanda hayata geçirildi. Asfaltlama çalışmalarına paralel olarak trafik ekiplerinin birçok bölgede yol çizimi,  uyarı levhaları, kedigözü ve delinatör uygulamaları da trafik açısından büyük önem taşıyan çalışmalardan oldu.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, “Görüldüğü gibi ilçeyi birçok yönde geliştirmeye ve çehresini daha da güzelleştirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru ile güveni bizim için çok önemli. Hem yayalarımız hem de araç sürücülerimizin trafikteki can güvenliğini sağlamak adına çalışmaları sürdüreceğiz” dedi.
Araç Sürücüleri için Yollar Artık Daha Yönlendirici
Yapılan çalışmalarda; 101 adet delinatör uygulaması, 250m2 şablon uygulaması, 1700 metre yol çizgisi boyama, 90 m tarama çizgisi yapılarak halkın hizmetine sunuldu. Şablon çalışmalarını değişik kalıplarla uygulayan trafik ekipleri tarafından yolların araç sürücüleri için daha yönlendirici ve uyarıcı olduğu açıklaması yapıldı ve çalışmaların bütün bölgede devam edeceği belirtildi. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adnan Oktar davası öncesi Silivri'de yoğun...
Adnan Oktar ve grubuna yönelik 171'i tutuklu 226 sanık hakkında açılan dava bugün Silivri'de başlıyor.

Haberi Oku