Gündem:
Bu yolları kullanacak sürücüler dikkat
Bu kapsamda, bugün 22.00'den yarın 23.59'a kadar Yeşilyurt havuzlu  kavşaktan başlayarak, Atatürk Havalimanı Caddesi, Mahmutbey Yeşilköy bağlantı  yolu (Basın Ekspres Caddesi), O-7 Kuzey Çevre Otoyolu, O-6 Kuzey Marmara  Otoyolu'ndan (Yavuz Sultan Selim Köprüsü dahil) İstanbul Havalimanı girişine  kadar olan yolu kullanacak sürücülerin alternatif güzergahları tercih etmeleri  gerekiyor.

Anadolu Otoyolu'nun Bolu Batı ile Bolu Doğu kavşakları 16-17.  kilometrelerinde köprü genleşme derzi çalışması yapılıyor. Bu nedenle otoyolun  Ankara-İstanbul yönü trafiğe kapatıldı. Ulaşım 15 Nisan'a kadar diğer  istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak gerçekleştirilecek.

İzmir-Çeşme Otoyolu'nun Urla-Güzelbahçekavşakları 7-8.  kilometrelerinde şev düzenleme çalışmaları nedeniyle Çeşme-İzmir yönünde sağ  şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşıma 19 Nisan'a kadar diğer şeritlerden  izin verilecek.

Bolu-Gerede-Çerkeş yolunun 90. kilometresindeki heyelan nedeniyle  Gerede-Çerkeş istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü devam ediyor.

Milas-Yatağan yolunun 43-49. kilometrelerindeki yapım çalışmaları  nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Isparta-Eğirdir yolunun 31-35. kilometrelerindeki yapım çalışmaları  nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Kocaeli-Sakarya yolunun 0-25. kilometrelerinde üstyapı yenileme  çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri  önem taşıyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45. kilometresindeki Akyazı ve Beşirli  tünellerinde aydınlatma sistemi montaj çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu nedenle  tüneller aralıklı ulaşıma kapatılarak, trafik her iki yönde bağlantılı  güzergahlara yönlendiriliyor.

Artvin-Uzundere ayrımı-Yusufeli-İspir yolunun 28-30 ile 31-32.  kilometrelerindeki yapım çalışması nedeniyle ulaşıma servis yolundan kontrollü  izin veriliyor.

Suşehri-Gölova-Erzincan yolunun 2-7. kilometrelerindeki yenileme  çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri  gerekiyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı!
İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Akdeniz'de Toroslar ile Marmara Bölgesi'nin...

Haberi Oku