Gündem:
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci  ABD'nin  İran'a yönelik yaptırımlarını deldiği iddiasıyla Mart 2016'dan bu yana tutuklu bulunan  Türkiye ve  İran vatandaşı  Reza Zarrab hakkında, "İtiraf etse ne diyecek,  Türkiye'ye ne zararı olur? Ne olursa olsun, canı cehenneme" dedi.

İşte Zeybekçi'nin sözlerinden satır başları:

"Ne olursa olsun canı cehenneme.  Türkiye'ye ne zararı var bunu anlamıyoruz.  Türkiye'ye ne zararı olur ne yapar. İtiraf etse ne diyecek. Ne itiraf edecek? Sonunda aracılık yapmış olan Halkbankamız var. Halk Bankasının yaptığı işlemlerin hiçbirinde, ne almışız enerji almışız karşılığında para vermişiz.  İran bu parayı ambargo dışındaki aldığı tüm ürünlerin finansmanında kullanmış ve  Halk Bankası bu paraları oralara ödemiş. Hiçbir şeyi saklı ve gizli yapmamış ve son derece şeffaf.

"17-25 ARALIK'IN AYNISI"

17-25  Aralık'taki enstürümanların aynısı kullanılıyorlar. O dönem de 17-25'te bakanlar ve çocuklarıyla ilgili bulaştırma yapılmaya çalışıldı. Aynı şeyleri götürdüler. Aynı şekilde kendi amaçları için aynı yöntemi kullanarak bulaştırmak istiyorlar. Arkasındaki FETÖ kesinlikle.  ABD yargısının  ABD hükümetinin ne diyeceği ayrı mesele."
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

İstanbullular dikkat! Yağış ve rüzgar etkisini...
İstanbul'da yağmur ve rüzgar etkili oluyor. Rüzgar zaman zaman şiddetini artırırken denizde yüksek...

Haberi Oku