Kültür - Sanat:
8. Uluslararası Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yarışmada ödül kazanan tüm fotoğrafçıları kutlayarak, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kültür ve sanatın her alanında desteğimiz sürecek” dedi.

1028 fotoğrafçı katıldı

Büyükçekmece Belediyesi’nin Büyükçekmece Fotograf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle düzenlediği 8. Uluslararası Büyükçekmece Fotoğraf Yarışması’na 1028 fotoğrafçı 8920 adet fotoğrafla katıldı.  Yarışmanın jürisi A. Muhsin Divan, Burak Şenbak, Prof. Güler Ertan, Yrd. Doç. Dr. Oktay Çolak, Vladimir Jovanovski (Makrdonya), Zoran Djordjevic (Sırbistan) tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ödül kazanan fotoğrafçılar belirlendi. Buna göre 3 kategoride yapılan yarışmada altın madalya kazanan fotoğrafçılar şu isimlerden oluştu: Mehran Cheraghchi Bazar (İran), Rıdvan Süslü (Türkiye) ve Mahfuzul Hasan Rana (ABD)

Başkan Akgün, kültür ve sanata desteğimiz sürecek

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 8. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın 4 kez dünyanın en iyi kültür ve sanat festivali seçilen 18. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında yapıldığını hatırlatarak; “Yarışmada madalya kazanan, mansiyon ve sergileme başarısı elde eden tüm fotoğrafçıları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Büyükçekmece Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kültür ve sanata verdiğimiz desteği sürdüreceğiz” diye konuştu. 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

ŞEYTANIN ÖZÜ DAMARLARINIZDA DOLAŞIYOR...
Türkiye'nin ilk İslami korku filmi Büyü'nün senaristi ve Türk Korku Edebiyatı'nın İlk...

Haberi Oku