Kültür - Sanat:
Bale Kursu öğrencilerinden büyüleyen gösteri

Her yıl, her yaştan binlerce kişiye birbirinden değişik branşlarda kurs veren Çatalca Belediyesi, 2017-2018 dönemi mezuniyet törenlerini coşkulu bir biçimde sürdürüyor.

Çatalca Belediyesi Eğitim, Spor, Sanat Okulları kapsamında açılan Bale Kursunda eğitim gören öğrenciler muhteşem bir yıl sonu etkinliğine imza attılar.

Muhteşem gösterilere sahne oldu

Öğrenciler bir yıl boyunca aldıkları bale eğitimlerini yılsonu gösterimi ile sahneledi. Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde düzenlenen gecede ortaya koydukları performansla büyük beğeni toplayan balerinler, başta Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Ufuk Akın olmak üzere salonu dolduran yüzlerce izleyici tarafından ayakta alkışlandı.

Gösteri sonrası Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramazan Ilgın,başarılı öğrencileri ve eğitmenlerini tebrik etti. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ilgın yaptığı konuşmada, “Açtığımız kurslarla Çatalca’da sayısı on binleri bulan kişiye ulaşmamızı sağlayan, bizleri sanatla, sporla buluşturan, Çatalca Belediye Başkanımız Cem Kara’ya teşekkürlerimizi sunuyorum. Çocuklarını bizlere güvenerek kurslarımıza gönderen velilerimize ve bizlere bu muhteşem gösteriyi sunan yarınlarımızın umudu çocuklarımıza, emeklerini öğrencilerinden esirgemeyen değerli eğitmenimize çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramazan Ilgın Bale Eğitmeni Ahu Aktay’ı kutlayarak plaket takdim ederken, öğrencilere de günün anısına hediyeler verildi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Büyükçekmeceliler renklerin büyülü dünyasına...
Büyükçekmece Belediyesi “Şebnem Resimci Kişisel Resim Sergisi”ne ev sahipliği yaptı.

Haberi Oku