Kültür - Sanat:
Bale ve Latin dansları gösterisi nefesleri kesti

"Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Bale ve Latin Dansları Mezuniyet Özel Gösterisi"ne katılan sanatsever Büyükçekmeceliler unutulmaz bir geceye tanıklık etti.


"Türkiye'nin aydınlık geleceğini gördüm"


Gösteriye katılan Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Önder Yüksel Eryiğit, "Hepiniz milletvekili olabilirsiniz, hepiniz bakan olabilirsiniz veya hepiniz Cumhurbaşkanı olabilirsiniz ama sanatçı olamazsınız demiş Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Bizlere bu salonda sanatlarıyla ruhumuzu besleyen Büyükçekmece Halk Akademisi'nin sanatçılarına şahsım ve Büyükçekmece Belediye Başkanım Sayın Dr. Hasan Akgün adına teşekkür ediyorum. Ben bu akşam burada Türkiye'nin aydınlık geleceğini gördüm. Gerçekten burada aydın, Atatürkçü, ilerici düşünceye sahip geleceğimizin gençlerini görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu anlamda kar, kış demeden bu minik yavrularımızı Büyükçekmece Halk Akademisi'ne taşıdığınız için de siz değerli anne babalara da özellikle teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık" şeklinde konuştu.


"Öncü olmaya devam edeceğiz"


Muhteşem bir geceye tanıklık ettiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, "Büyükçekmece Belediyesi olarak kültür, sanat ve eğitimde her zaman öncü olmaya devam edeceğiz. Bu performansların da bunun en büyük göstergesi olduğunu düşünüyorum. Ben buradaki herkes için kocaman bir alkış istiyorum. Tabii burada sizlerin bize olan güveni de çok önemli. Hepinizin emeğine, yüreğine sağlık" diyerek eğitmenlere teşekkür belgelerini takdim etti.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ferhangi Şeyler alkış aldı
Ferhan Şensoy’un 1987 yılından bu yana ara vermeden sahnelediği ve dünyada “En çok oynanan tiyatro oyunu”...

Haberi Oku