Kültür - Sanat:
Göl Kenarında Gitar Kursuna Büyük İlgi
Fatih Bilgi Evi, sıcak yaz günlerinde daha rahat bir eğitim için derslerini göl kenarına taşıdı. Öğrenciler Küçükçekmece gölünün eşsiz manzarası eşliğinde gitar derslerini almaya başladı.

Küçükçekmece Belediyesi gençlerin zamanını boşa harcamamasını ve kaliteli kullanmasını sağlamak amacıyla Bilgi Evleri'nin kapılarını Küçükçekmeceli genç yeteneklere açıyor.

Öğrenciler ayrıca gitar dışında, bağlama, resim ve drama gibi dersleri de aynı ortamda alabiliyor.

"KÜÇÜKÇEKMECE'DEN NİCE BÜYÜK SANATÇILAR ÇIKACAK"

Gençlerin her zaman yanında olduğunu belirten Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, "Bizim amacımız Küçükçekmece Belediyesi olarak gençlerimizi her konuda desteklemeye çalışmak ve onların önlerini açmak. Yaz döneminde Küçükçekmeceli gençlerin rahat bir ortamda hem eğlenmesini hem de öğrenmesini istedik. İnanıyorum ki güzel Küçükçekmecemiz'den nice büyük sanatçılar çıkacak" dedi.

Fatih Bilgi Evi'nde yıl boyunca gitar, bağlama, resim ve drama dersleri gören Küçükçekmeceli gençler, vakitlerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçiriyor. 7-15 yaş arasındaki çocuklara verilen sanat kurslarına ise Küçükçekmecelilerin ilgisi büyük. Haftanın belirli saatlerinde verilen sanat dersleri tüm katılımcılara ücretsiz ve yeni kursiyerlerini bekliyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

AŞK OLSUN ARTİSTLERE
Büyükçekmece Belediyesi, Kaynarca Belediye Tiyatrosu’nun “Aşk Olsun Artistlere” adlı oyununa ev sahipliği...

Haberi Oku