Reklamı atla
Asayiş Haberleri Tümü

Acar: Avcılar “Hayır” diyecek

Avcılar CHP İlçe Başkanı Bayram Acar “Çalışmıyorsunuz” söylentilerine cevap verdi. Acar referandum için olağanüstü bir gayretle çalıştıklarını belirterek, “Avcılar referandumda Hayır diyecek” dedi.

Acar: Avcılar “Hayır” diyecek
 
Avcılar CHP İlçe Başkanı Bayram Acar “Çalışmıyorsunuz” söylentilerine cevap verdi. Acar referandum için olağanüstü bir gayretle çalıştıklarını belirterek, “Avcılar referandumda Hayır diyecek” dedi.
 
Bir süre önce çıkan “Avcılar CHP referandum için yeterince faaliyet yapmıyor” söylentilerine yanıt veren CHP Teşkilatı, yaptıkları faaliyetleri gazetemize anlattı. Stantlar kurduklarını, pankartlar astıklarını, 39 ilçede görülmemiş bir projeyi hayata geçirerek kendi broşürlerini tüm Avcılar’a dağıttıklarını söyleyen İlçe Başkanı Acar, “Referandum sürecinde bölgenin en çok eforunu sarf eden ekip Avcılar CHP’dir” dedi. Acar yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
 
HİÇ BİR SEÇİME HAZIRLIKSIZ GİRMEDİK
 
“Her gün 150 kişilik ekibimiz mahalle mahalle broşürlerimizi dağıtıyor. 39 ilçede yalnızca Avcılar CHP kendi imkanlarıyla kendi broşürlerini bastırmıştır. Maddi ve manevi her türlü olanağımızı çalışmalarımızda kullanıyoruz. Avcılar Örgütü hiçbir seçime hazırlıksız girmemiştir. Biz “çalışmıyorlar” türü söylemleri üzerimize alınmıyoruz. Referandum bizim için çok önemli. Uydurulan bu anayasanın ülkemize yarar getirmeyeceğini anlatmaya çalışıyoruz. Halkı bilgilendiriyoruz. Körü körüne ‘hayır’ deyin demiyoruz, neden hayır demeleri gerektiğini de izah ediyoruz. Neticede ziyaretlerimiz, faaliyetlerimiz tüm hızıyla sürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi bu gayretinin ödülünü 12 Eylül’de alacaktır. Avcılar ‘Hayır’ diyecektir” dedi.
 
 

Yorumlar
  • Yorumcu

    39 ilçede tek olduğunuzu kanıtladınız sonunda. Bu işin kimin başının altından çıktığını kimse araştırıp kendini yormasun. İlçenin en başta gelen lişisi ilçe başkanıdır öyleyse ilk suçlu odur. sonra afişi astıran ve her taşın altından çıkan o malum kişi ve o afişdeki o sözü yazan beyinsiz! daha sonra ise ilçe yönetimi, tüm belediye meclis üyeleri ve il delegelerinin tamamı bu partiden derhal hiç vakit kaybetmeden ihraç edilmelidir.

    cevapla
  • Yorumcu

    Avcılar halkının Sosyal Demokrat bir yapısı vardır Milliyetçileride bu işe katınca zaten yüzde 60ın üzerinde Hayır çıkacaktır. Bir kere Bayram Acar şunu iyi düşünsün, Acaba beni Avcılarda belediyenin haricinde Avcılarlı olarak kaç kişi tanıyor? Bayram Acar gözü kesiyorsa Avcılarda her hangi bir mahalleden muhtar adayı olsun 100 oy belki alır :))

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları