Reklamı atla
Asayiş Haberleri Tümü

Acar’a yargı tokadı!

CHP Avcılar İlçe Başkanı Bayram Acar HABERDAR’a açtığı maddi ve manevi tazminat davasını kaybetti. Büyükçekmece adliyesinde görülen davada yargıç; ‘Maddi ve manevi tazminat koşulları oluşmadığından davanın reddine’ kararını verdi.

Acar’a yargı tokadı!
 
HABERDAR davayı kazandı, Acar kaybetti!
 
CHP Avcılar İlçe Başkanı Bayram Acar HABERDAR’a açtığı maddi ve manevi tazminat davasını kaybetti.
Büyükçekmece adliyesinde görülen davada yargıç; ‘Maddi ve manevi tazminat koşulları oluşmadığından davanın reddine’ kararını verdi.
 
DAVA RED OLDU!
Bayram Acar HABERDAR’da  21 MAYIS 2010 tarihinde yayınlanan ‘Acar’a Yiğitçe sorular’ başlıklı haber ve köşe yazarımız Zafer Yiğiter’in yazısından dolayı; gazetemize 10.000-TL (ONBİN) manevi tazminat davası açmıştı. Dün gerçekleşen davanın ilk duruşmasında Büyükçekmece 2. Asliye Hukuk Mahkemesi Yargıcı davanın reddi yönünde karar verdi.
 
ADALET YERİNİ BULDU!
Böylece; yayınlanan bir habere, gazetecinin en doğal hakkı olan sorduğu sorulara cevap vermek yerine, göz korkutmak için yüklü tazminat davası açmayı düşünen siyasilerden birisi daha yüce adaletten gerekli cevabı almış oldu.
 
 

Yorumlar
  • Yorumcu

    Ne zaman haklı olduki şimdi haklı olsun... Bu kısa yorum anlayana yeter...

    cevapla
  • mustafa

    Bayram Acar herkesi kendisi gibi zannediyor.Herkes biliyor bunları birileri yazınca niye zoruna gidiyor anlamadım.İnsanlar doğruları yazmasın mı? senin ihale aldığını ömer zengini nasıl meclis üyesi yaptığını yeğenin gençlik kolu başkanı abinin imar komisyonu başkanı olduğunu seçimlerdeki başarısızlığını yazanlara helal olsun siyasette bu tür adamlar oldukça hiçbirşey olmaz

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları