Reklamı atla
Yurt Haber Haberleri Tümü

“Hedefimiz Referandumda %70”…

CHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Şahin: “Hedefimiz Referandumda %70”… CHP Büyükçekmece İlçe Başkanlığı CHP İstanbul Milletvekili Birgen Keleş, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Asuman Çakmakçı Kadın Kolları MYK Üyeleri, PM üyelerini ve İstanbul Kadın Kolları İl Başkanı Tuğba Ütebay’ı ağırladı.

CHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Şahin: “Hedefimiz Referandumda %70”…
 
CHP Büyükçekmece İlçe Başkanlığı CHP İstanbul Milletvekili Birgen Keleş, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Asuman Çakmakçı Kadın Kolları MYK Üyeleri, PM üyelerini ve İstanbul Kadın Kolları İl Başkanı Tuğba Ütebay’ı  ağırladı.
 
Büyükçekmeceye yüzü aşkın kadın kolu  üyesiyle   ziyaret eden Başkan Çakmakçı CHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erol Şahin’i çalışmalarından ötürü tebrik ederken, Büyükçekmece Belediye Meclis Üyelerinin genç üyelerden oluşmasından dolayı teşekkür etti.
CHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erol Şahin “Gelecek yerel seçimde inanıyorum ki mecliste daha çok kadın ve genç meclis üyelerine yer vereceğiz ” diyerek referanduma değindi referandum çalışmalarının çok yoğun ve iyi gittiği kaydeden Başkan Şahin “referandumdaki hedefimiz %70’ geçebilmek.Büyükçekmece de bunu başaracağımıza inanıyorum. En fazla Hayır çıkaracak ilçelerden biride biziz.Bu konuda kendimize güveniyoruz” dedi. İlçe ziyaretinin ardından Büyükçekmece Halk İftarı çadırını ziyaret eden üyeler , yemek almak için halkla beraber sıraya girerken vatandaşlarla da tek tek ilgilendiler.
 
İftarın ardından Büyükçekmece Kordonboyu Sahilde halkı ve esnafı ziyaret eden Başkan Şahin ve Kadın Kolları Genel Başkanlığı Zeki Pekcan Amfi tiyatrosunda Tiyatro Birileri’nin hazırladığı referandum konulu “Kuklanın Kuklaları” adlı oyunu izlediler.Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün’ün de katıldığı gösterinin ardından CHP Büyükçekmece Gençlik Kolunun açmış olduğu standı ziyaret ettiler. Gençlik Kollarının hep bir ağızdan söylediği 10.yıl marşının ardından Kadın Kolları ilçeden ayrıldı. Ziyarete İl Genel Meclis Üyesi Mehtap Tazegül ve Belediye Meclis Üyeleri Coşkun Tanış, Ali Adıgüzel, Ahmet Şahin, Erdal Kaya, Emine Demirci ve katıldı.
 
 
 
 

Yorumlar
  • faruk

    Kahrlonsun Gavur Hayranı Katil Faşist KamaliZm...! Yaşasın müslüman Türkiye...

    cevapla
  • Elif

    Pisliksiniz

    cevapla
  • Hakan

    o o.ç herif türkiyeye gelicek o adamada tecavüz etmezsem banada hakan demesinler

    cevapla
  • Murat

    Haddini bil haddini ŞERİAT=DİN=İSLAM ŞERİATI İNKAR EDEN KAFİR OLUR. KEMALİST ŞEREFSİZ

    cevapla
  • ömer serdengeçti

    haddinizi bilin!! yüreğinde iman ve islam ateşiyle binlerce insanın sırat-ı müstakimde gitmesine vesile olan bu iman abidesi yiğitler yiğidi ağbeyimizi sizin gibi kendini bilmeyen rabbini tanımayan insafsız kapsiz vicdansız insanların insafsız yorumlarına bırakmayız... zalimler için yaşasın cehennem yaşasın mahkeme_yi kübra...

    cevapla
  • ali rıza

    hasan akar nurcuların abisi rüştü abinin yanında kalmış ve sezar brütüs misali ona hançerini saplayarak kaldıkları medresen adeta kovmuştur. şimdilerde sağda solda değişik sıfatlarda dersler vermektedir.bir ara cübbeli hapisteyken onu ziyarete gitmişti, amacı medyatik olma ve nurcuları kullanarak kendisine akarcı bir cemaat oluşturmaktır.

    cevapla
  • Şinasi

    bu gerzek atıp tuttu ama burdaki yorumlara hiç cevap vermedi neden?

    cevapla
  • ......

    https://www.facebook.com/alprtkn

    cevapla
  • necla kayikçi çağlayan

    İnan sana çok uzuldum .iyiki benim yakinlarimda oturmuyorsun .Allah seni ve senin gibileri islah etsin ,birde islah kelimesinin anlaminida arastir.hiristiyanlarin bile Allaha inanci varken ,nufus cuzdaninda dini islam yazan birinin dusuncesi beni uzdu .keske hasan akar hocayi tanisan .kalbin.aklin.suurun.temizlenmedigi surece sen sadece hasan akari degil ,anneni ,babani,arkadaslarini ve hatta cumhuriteti savunanlari icinde iyi dusunemezsin ,cunku saglikli bir kalbin ve aklin yok .Allah senin yakinindakilere kolaylik versin

    cevapla
  • yusuf doğan

    şeriat allahın kanunu demektir şeriata dil uzatmak allahı inkar etmektir ...önce ne konuştugunu bil salak şeriat istemeyen biri müslüman olamaz...

    cevapla
  • Talat durmaz

    Bende sohbete katılmak işitiyorum ama nerde olduğunu bilmiyorum

    cevapla
  • kapakçı

    tipe bak ya :-)

    cevapla
  • esma

    Lütfen biraz düzgün konusalim insan karsisindaki insanin ne düsündügünü bilipte konusmali rabbim senin gibilerini islah eylesin Allahin nuru üflemekle sönmez

    cevapla
  • elli bir

    Lan k...herif ruh hastasi dinsiz.sen hangi curetle boyle konusursun.insan dışı bir varlik oldugun icin boyle yazman gayet normal bisey.cunku insan olan insan boyle bisey yazmaz.tipin resmen bi hayvan resmi.hayvan resmi ve senin resmini koysak varya 9 farki bulurum.

    cevapla
  • Buğra

    Ulan gerizakalı sen hiç Hasan ağabeyi gördün mü

    cevapla
  • gamze

    ulan beyinsiz nursuz tipinde meymenet yok çıkmış yorum yapıyosun. bikere derse katılda bari kendin gör. atıp tutma zırcahil embesil

    cevapla
  • nurcuyuz

    Böyle şeyler yazma yoksa ahirette azabın büyük olur öyle allame bir hocanın arkasından konuşma ve nurcuları kötüleme sen onun bir tırnağı kadar bile olamazsın

    cevapla
  • Elif

    O sohbetlerin içeriği Kelimetullahtır. Gayesi islamı izahtır. Kin ve öfkeyi biriktirerek kesin delili olmayan bir olay hakkında kesin ithamlarda bulunmak aczın ve fakrın ta kendisidir. Bediüzzaman Hazretleri bir dava adamıdır ve senin gibi bir çok düşünceyi Kelimetullah ile karartıp geçersiz kılmıştır. Ve bu sohbetleri veren insanlarda bu dava yolunda olan Nur talebeleridir. İşte hakikatler.

    cevapla
  • gül

    Allahım sizin gibi şer odaklarından nurcuları korusun

    cevapla
  • a.yaman

    reklamın iyisi kötüsü olmaz arkadaş adreside yazmış saolsun müsait olanları akşamları derse bekleriz eskişehirdede katılmak isteyenler yoruma yazsınlar yardımcı olayım. :d risale-i nur'a ve şakirdlerine ilişenler, maskara olurlar. lem'alar ( 260 )

    cevapla
  • ali ak

    sana tavsiyem o derslere katılıp itikatını düzeltmen.yoksa halin harap...

    cevapla
  • HÜLYA

    one minute!!!!!!!! önce ispat etmen lazim bu iddiani ki sen bir katil o derslere kaybetmis benligini bulacaksin iiddasina varmisin?

    cevapla
  • HÜLYA

    one minute!!!!!!!! önce ispat etmen lazim bu iddiani ki sen bir katil o derslere kaybetmis benligini bulacaksin iiddasina varmisin?

    cevapla
  • HÜLYA

    one minute!!!!!!!! önce ispat etmen lazim bu iddiani ki sen bir katil o derslere kaybetmis benligini bulacaksin iiddasina varmisin?

    cevapla
  • HÜLYA

    one minute!!!!!!!! önce ispat etmen lazim bu iddiani ki sen bir katil o derslere kaybetmis benligini bulacaksin iiddasina varmisin?

    cevapla
  • Hülya

    one minute!!!!!!!! kendine gel iftira atma!!!!!!!

    cevapla
  • Cem Aktay

    Alper bende o sohbetler den istifade eden biriyim. Allahın her günü bir evde sohbet düzenlenir. Çay içilir. Dini konularda konuşulur. Beni tanırsın. Eğer gelmek istersen senide istediğin sohbete götürürüm. Gitmeden bilmeden etmeden böyle şeyler yazma. Ayıptır. Bu sohbetlerde Allahın rizasindan başka birşey konuşulmaz. Ebedi hayatımızı kurtarmak için Kuran'ın bir tefsiri olan diyanetin de yayınladığı risale i nur, ve kuran okunur. Ayrıca hasan abi çok değerli bir insandır. Türkiyenin sayılı hocalarindan biridir. Bir daha bilip etmeden böyle şeyler yazma. Senin iyi niyetine inaniyorum. Kimsenin kulağına dil olma. Görüşürüz inşallah.

    cevapla
  • Recep ALTIN

    nurculardan zarar gelmez. (sana bile...) asil zarar nursuzlardan gelir. dikkat et evladım..öyle cahil cahil yazma bida..

    cevapla
  • Meçhul 33

    Arkadaşım sen davanı ispat et. Deki şunu yanlış anlatıyor ,bunu çarpıtıyor doğrusu bu olmalı demen gerek. Önce yaptıkları yanlışı söyle ne yapıyorlar. Böyle ihbarı savcı değil muhtar bile iplemez bilgin olsun.

    cevapla
  • ALLAH BELANI VERCEK SEN BEKLE

    di̇nsi̇z köpek ben gi̇di̇yorum o derslere si̇yoni̇st köpek sen yalini ye vatan hai̇i̇ni̇..

    cevapla
  • lokman topcuoğlu

    lan gerizekalı manyak nasipsiz adam yeter artık lan dinimizi kötülediğiniz bu ülkenin sizin gibi gerizekalı chp lilerden cekdiği ne. az sizinde hesabınız görülecek sizin ne mal olduğunuz yavaş yavaş meydana çıkıyor iftira atmayı bırakta sen chp nin pisliklerini araştır

    cevapla
  • Fırat

    arkadaşların yorumlarda bahsettikleri kelime hatası değil senin koca önyargın :)

    cevapla
  • AHMET

    sen kimsinde kimi göreve davet ediyorsun. sohbete gidenler salakmi yani bir tek senden çatlak sesler çikiyor...

    cevapla
  • Abdullah KILIÇ

    i̇nsanlar vicdani kanaatlarında hürdür. aksini ispat edebiliyorsan kendine vazife çıkar çık karşısına ispat et konuş. alemi vazifeye davet etmek senin acizliğini gösterir.

    cevapla
  • Kemal Akgök

    yazıya baktım da ne kadar ilkelce yazılmış bir yazı..nerede kaldı demokrasi,eşitlik,düşünce özgürlüğü..insanlar bahsedilen yere gider veya gitmez..zorla götürülecek değiller ya..21.yy'da insanların düşüncelerinin ne olduğunu doğru düzgün incelemeden ağır hakaretlerle itham etmek umarım tedavi edilebilir hastalıklardandır.

    cevapla
  • Alper Tekin

    “Bu konuda tüm Çatalca’daki Cumhuriyet Savcılarımızı göreve davet ediyorum” yerine “Bu konuda Çatalca’daki tüm Cumhuriyet Savcılarımızı göreve davet ediyorum” yazmam lazımdı."Tüm" cümlesini yanlış yere koymuşum.Neyse olur o kadarlık hatasız kul olmaz.

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları