Reklamı atla
Güncel Haberleri Tümü

Akgün'den bayram ziyaretleri

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün bayramın ilk günü Büyükçekmece'ye bağlanan bütün beldeleri gezerek vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı. Büyükçekmece Belediyesi'ndeki resmi bayramlaşma merasiminden sonra Celaliye'den başlayarak Tepecik'e kadar bütün köyleri gezen Akgün, vatandaşlarla hem bayramlaştı, hem de onların sorunlarını dinledi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün bayramın ilk günü saat 11:00'dan akşam 18:30'a kadar binlerce Büyükçekmeceliyle bayramlaştı. Belediyedeki bayramlaşma merasiminden sonra Celaliye'ye yola çıkan Akgün burada hasta ve yaşlılar öncelikli olmak üzere tüm köy halkının bayramını kutladı. Sonrasında Kamiloba, Kumburgaz, Güzelce, Mimarsinan ve Tepecik'e geçen Akgün, vatandaşların sorunlarını dinleyerek halkın sıkıntılarını not aldı.
Yaptığı ziyaretlerde siyaset yapmadığını ve yapmayacağını dile getiren Belediye Başkanı, "Benim kitabımda hizmet etmek yazar. Halka hizmet hakka hizmettir. Ben diğerleri gibi siyaset yaparak vaktimi harcamıyorum, sıkıntı dinleyerek, hizmet ederek zaman geçiriyorum" dedi.

Yorumlar
  • serdar

    bayram ziyareti yapıyormuş halkın şikayetlerini dinliyormuş bababaaaa.onun kitabında siyaset yokmuş halka hizmet hakka hizmetmiş.padişahım sen çok yaşa beeee.senin hakka hizmet anlayışın yok.sen gök tanrıya inansaydın imar yolsuzluğundan yargılanmzadın senin inancın yer tanrısı bunu bilmemek bence ayıp kaçar senin tanrı inancın mütahitlerdir.halkın şikayetlerini dinleyerek not almış.benimde şikayetim vardıda istersen bir zahmet bakıversen derim padişahım.nedersin bakabilecekmisin. padişah

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları