Reklamı atla
Güncel Haberleri Tümü

AKP'liler kaza geçirdi...

Esenyurt Belediyesi'nin Tekirdağ Hayrabolu'da yaptırdığı temel atma törenlerine katılmak üzere yola çıkan heyet kaza geçirdi. Kazada Halil Uğur Celen olay yerinde hayatını kaybederken, Rafet Yıldız ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Esenyurt Belediyesi'nin Tekirdağ Hayrabolu'da yaptırdığı temel atma törenlerine katılmak üzere yola çıkan heyet kaza geçirdi. Kazada Halil Uğur Celen olay yerinde hayatını kaybederken, Rafet Yıldız ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.
 
2 Ekim 2010 Cumartesi günü sabah saatlerinde yola çıkan heyet Esenyurt Belediyesi'nin Tekirdağ Hayrabolu'da yaptırdığı Spor Kompleksi, Çocuk Parkı açılışında Kadıoğlu’nu yalnız bırakmamayı düşünmekteydi.
İçinde Eski Tepecik Belediye Başkanı Rafet Yıldız, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Recep Erol, Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Hikmet Kılıç ve Serdar Dişbilen'in de bulunduğu iki araç Tekirdağ il sınırında, Halil Uğur Celen yönetimindeki bir başka araçla çarpıştı. Kazada Halil Uğur Celen olay yerinde hayatını kaybederken, Rafet Yıldız ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Yıldız'ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Serdar Dişbilen ve Hikmet Kılıç'ın ise kaldırıldıkları Tekirdağ Devlet Hastanesinde tedavilerine devam ediliyor. AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Recep Erol'un ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 
Feci kazada 1 ölü 3 yaralı
Tekirdağ Hayrabolu istikametinde meydana gelen olayda Halil Uğur Celen yönetimindeki 39 DH 457 plakalı araç, Serdar Dişbilen yönetimindeki 34 E 6241 ve 34 YB 8307 plakalı araçlar ile çarpıştı.
39 DH 457 plakalı araç sürücüsü Halil Uğur Celen olay yerinde hayatını kaybetti. AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Recep Erol kazadan şans eseri yara almadan kurtulurken, Tepecik Eski Belediye Başkanı Rafet Yıldız ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Yıldız'ın durumu ciddiyetini koruyor. Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Hikmet Kılıç ve Serdar Dişbilen ise olay sonrası kaldırıldıkları Tekirdağ Devlet Hastanesinde tedavileri sürüyor.
 
Kadıoğlu ziyaret etti
Hayrabolu'nun Şalganlı Beldesinde düzenlenen törenlere Esenyurt'tan bir heyette katıldı. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve beraberindeki heyet törenlere devam ederken, törenlere katılmak üzere yolda olan heyetin kaza haberi de açılışa gölge düşürdü. Feci kazanın haberi törende şok etkisi yarattı. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve beraberindeki heyet törenlerin ardından Tekirdağ Devlet Hastanesine giderek olay hakkında bilgi aldı.
 
Haber Fatma Sarıbıyık
 

Yorumlar
 • testere

  gerek rafet bey gerek hikmet bey ne kadar siyasi meselelerde görüş ayrılıklarımız olsada yinede aynı beldede oturuyoruz geçmiş olsun her ikisinede ölen vatandaşımızada alalh rahmet etsin ailesine baş sağlığı diliyorum

  cevapla
 • eren

  kıytırık bir açılış için hatalı sollama yapan başkanlarınızı Allah korudu öyle mi bu haberi yapan Fatma Sarıbıyık a yazıklar olsun ne başkanlarınızın ne de "Sn.Fatma Hn(!)" ne bu dünyada ne de diğer tarafta rahat edin...

  cevapla
 • ayse

  peki size soruyorum başkanlarınızın ibresinin kaçta takılı kaldığını neden yazmadınız? 4 yaşındaki oğlunun yetim kaldığını neden yazmadınız ondan sonra başkanları Allah korudu sadece onların Allahı var çünkü habercilik bu mu yazık çok yazık içimizi yakıyorsunuz başka yaptığınız birşey yok

  cevapla
 • senem

  başkanalrı allah korududa benim eşimin allahı yokmuydu sorarım size? hatalı sollamayı yapan başkanlarınız benim eşimin günahı neydi? bir yuvayyı yıktılar allahta onların ömür boyunca iki yakasını bir araya getirmisin! onlar öbür dünyada versinler hesabını onları allaha bıraktım! benim eşimin başını yediler!

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları