Reklamı atla
Güncel Haberleri Tümü

Zabıtalardan fırınlara ani baskın…

Zabıtalardan fırınlara ani baskın…

Zabıtalardan fırınlara ani baskın…
 
 
Büyükçekmece Belediyesi bölgede rutin aralıklarla yaptığı gıda ve fırın denetimlerini Ramazan ayında daha da sıklaştırdı.
Rutin aralıklarla yapılan denetimlerinde Büyükçekmece Belediyesi Zabıtalarından oluşan ekipler, fırınlarda incelemeler yapılırken, standartlara uymayan iş yerlerine gerekli uyarı ve cezalarda bulundular.
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün konuyla ilgili olarak şunları söyledi; “ Vatandaşımızın sağlığını tehdit edecek her türlü hilebazlığın önüne geçmek için bu denetimlerimizi sıklıkla gerçekleştiriyoruz. Özellikle Ramazan ayında pide üretiminin yoğun olmasından dolayı fırınlara ani denetimler gerçekleştirdik. Üretilen pidelerin  gramajında olup olmadığını ve gıda standartlarına uyup uymadığı inceledik. Vatandaşlarımız, fırınlardan ekmeğini, pidesini alırken içinin rahat olması gerekir. Fırıncı esnafımızdan bir ricam olacak, ürettiğiniz ekmek ve pidenin hijyenik şartlarda yapıldığına inanıp gönül rahatlığı ile yiyebiliyorsanız halkımıza da gönül rahatlığı ile satabilirsiniz. Yok eğer sağlıksız şartlarda üretip halka satarım diye düşünüyorsanız bende yemediğim ekmeği halkıma da yedirmeyeceğimi bilmeniz gerekir.”

Yorumlar
  • Alper Tekin

    Yorumunuzu şimdi okudum.Ben Çatalca'yı dolaşıyorum.Meral Akşener seçimden öncede Çatalca'yı dolaştı.Seçimlerdede sıkça geldi.Bizzat şahidim.Yorumlarınızı tamamen katılıyorum.MHP Çatalca İlçe teşkilatı bu seçimde iyi çalıştı.İyi günler dilerim.

    cevapla
  • seçkinbey

    Kardeşimiz genelleme yapmış dolaşanları,hatırlayanları gündeme getirmemiş ben MHP Çatalca İlçe Başkanı Mahmut ACAR Bey ve sayın Meral AKŞENER Hanım'ın çatalca köyleri dahil tüm Trakya Bölgesini 3.Bölge,İstanbul ve TÜRKİYE Genelinde duyuyorum.Saygılarımla hatırlatırım.Bende çatalcalıyım ilçemizi çok seviyorum dışında yaşasak dahi sizlerle beraberiz.ALLAHA Emanet olunuz.

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları