Reklamı atla
Politika Haberleri Tümü

Büyükçekmece AKP’de kan değişimi

Ak Parti Büyükçekmece İlçe Yönetimi istifa etti. İlçe Başkanı Recep Erol dışında 30 asıl ve 30 yedek üyelerinin tamamı istifa dilekçelerini il yönetimine gönderdi.

Büyükçekmece AKP’de kan değişimi

 

Ak Parti Büyükçekmece İlçe Yönetimi istifa etti. İlçe Başkanı Recep Erol dışında 30 asıl ve 30 yedek üyelerinin tamamı istifa dilekçelerini il yönetimine gönderdi.

 

BABUŞÇU İSTEDİ, 60 KİŞİ İSTİFA ETTİ

Ak Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Recep Erol yönetimin iyi çalışmamasından dolayı sık sık rahatsızlığını İl Başkanı Azizi Babuşçu ile paylaşmaktaydı. Babuşçu madem öyle getir istifaları genel seçim öncesi rahat çalışacağın yeni yönetimini kur talimatı verince Erol hemen harekete geçti.

 

EROL DIŞINDA TAMAMI İSTİFA ETTİ

Yönetim kurulunu toplayarak durumu anlatan Recep Erol’a asıl ve yedek üyelerin tamamı istifa dilekçeleriyle destek verdi. Böylece Recep Erol’un önü açıldı.

Şimdi kendi ve rahat çalışabilecek ekibini kurma çalışmalarına başlayacak olan Recep Erol’u yeni bir dönem bekliyor. Öte yandan 15 Ekim 2010 Cuma günü Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın Kızılcıhamam’da gerçekleşecek geniş katılımlı iştişare kampı sonrası yeni gelişmeler yaşanabileceği de söylentiler arasında.

Yorumlar
 • testere

  sayın yönetici yorumlarım daki akış bozulmuş nedir sorun fazlamı yazmışım yani ben bir şey anlamadım okurlar nasıl analsın halbuki açıklayıcıydı yorumum iyi çalışmalar

  cevapla
 • testere

  AK PARTİ kurulur kurulmaz TÜRKİYE genelinde ilk partiye geçen bir belediye meclis üyesi olarak bu yorumları yazmamı kendimde bir hak görüyorum ve büyük çekmece genelinde sayın başbakanımızı bir gölge gibi takip eden evine giden kendileri tarafından telefonla aranılan hal hatır sorulan birisi olarak BÜYÜK ÇEKMECE deki başarısızlıkta kimlerin rolü varsa kınıyorum zira cesasını ben çekiyorum belde diyemiyorum artık 60 000 nüfuslu mahallemde TEPECİK mezrasında buraları harabeye çevirip adeta ödüllen

  cevapla
 • testere

  ak parti ilçe yönetiminin istifası geç kalınan bir istifadır aslında son yapılan yerel seçimden hemen sonra olmalıydı bu istifalar sadece beşyüz oyla büyük çekmecede seçimi kaybetmenin bedelini ödemeliydiler burada sebeperini yazmama gerek yok çünkü onlarca sebep var mesela TEPECİK belde yönetiminden çekmeceye transfer olan bazı arkadaşlar hangi başarılarından dolayı ilçe yönetimini hak etmişlerdir TEPECİK in durumu ortada sadece bir örnek tepecikte yaklaşık 60 000 insan oturmaktadır bunların ya

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları