Reklamı atla
Politika Haberleri Tümü

Erol gitti, Gürbüz geldi

AK Parti Büyükçekmece ilçe yönetiminin istifasının ardından yeni yönetimi oluşturmakla İlker Gürbüz görevlendirildi. Genel Merkez tarafından yapılan görevlendirme yazısını Ankara’dan alan 2009 seçimlerinde partisinden Büyükçekmece Belediye Başkan adayı olan İlker Gürbüz, daha öncede Ak Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuştu.

Erol gitti, Gürbüz geldi
 
AK Parti Büyükçekmece ilçe yönetiminin istifasının ardından yeni yönetimi oluşturmakla İlker Gürbüz görevlendirildi.
Genel Merkez tarafından yapılan görevlendirme yazısını Ankara’dan alan 2009 seçimlerinde partisinden Büyükçekmece Belediye Başkan adayı olan İlker Gürbüz, daha öncede Ak Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuştu.
Genel Seçim Hazırlığı
İstanbul’un bazı ilçelerinde görev değişikliğine giden Ak Parti İl Yönetimi özellikle seçim kaybeden ilçelerde yeniden yapılanmaya gitmişti.2011 genel seçimleri öncesinde gerçekleştirilen bu operasyonda Büyükçekmece İlçe Başkanı olan Recep Erol, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla birlikte toplu olarak istifa etmişti.
Erol’un yeniden atanacağı yolundaki parti kulislerine rağmen, Büyükçekmece ‘de Belediye Başkanlığına aday olan ve kaybeden İlker Gürbüz ilçe başkanlığı görevine getirildi. Gürbüz’ün, önümüzdeki, günlerde ilçe yönetimini oluşturarak parti yönetimine sunacağı kaydedildi

Yorumlar
  • nail

    bu arkadaşımız daha önce aynı görevı yapdı. aday oldu kuçuk bır farkla kaybetti yıne görev alıyor.kendını beğenmış hırslı acımasız dost suz butun arkadaşlarını harcayan görev yapanları eleştıren dalga geçen yıne göreve mehmet abısı sayesınde partıyı yazık ettıler.

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları