Reklamı atla
Spor Haberleri Tümü

Akgül ve Kaya Büyükçekmecespor’da

Tepecikspor’un başarılı yöneticilerinden Ömer Akgül ve Yusuf Kaya’nın Büyükçekmecespor için çalışacak olmaları, camiada sevinçle karşılandı.

Tepecikspor’un başarılı yöneticilerinden Ömer Akgül ve Yusuf Kaya’nın Büyükçekmecespor için çalışacak olmaları, camiada sevinçle karşılandı.

Yıllardır Tepecikspor'da yöneticilik yapan ve bu sezon bu camiadan uzak kalan eski yöneticilerden Ömer Akgül ile Yusuf Kaya, yeni sezonda ilçelerinin takımı olan Büyükçekmecespor Kulübü'nün başarısı için mücadele verecekler. Akgül ve Kaya'nın sezonun ilk idmanında takımın yanında olmaları dikkatlerden   kaçmadı. Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'nü kıramayarak bu teklife evet diyen Akgül ve Kaya, Tepecikspor'daki başarılı sezonları bundan böyle Büyükçekmecespor'da yaşayacaklarını söylediler. Çok güçlü bir yönetimle yola çıkan Büyükçekmecespor'un bu ligde iyi bir yer tutabilmesi ve şampiyonluk ipini göğüslemesi için üzerlerine düşeni maddi ve manevi anlamda yerine getireceklerini söyleyen Ömer Akgül ile Yusuf Kaya, şunları söylediler: "Tepecikspor'da uyguladığımız modeli Büyükçekmecespor'a taşıyıp burada da aynı başarının gelmesi için uğraş vereceğiz.

Kulüp Başkanı Güngör Gül ve diğer yönetici arkadaşların bizlere karşı bakışları çok iyi. Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve yönetimde bulunan arkadaşların destekleriyle bu sezon Büyükçekmecespor'u Bölgesel Amatör Lige çıkaracağız. Gücümüz oranında Tepecikspor'un da yanında olmaya çalışacağız" şeklinde konuştular.
 
 

Yorumlar
  • KAYHAN YILMAZ CAVLUN

    BU REZİLLİĞİ BU İSRAFI BİZ YILLARDIR ÇEKİYORUZ.HAYVANLAR BİLE KORKUP KAÇIYORLAR.BU VESİLEYLE BİZLERE TERCÜMAN OLDUNUZ SAYGILARIMI SUNUYORUM.

    cevapla
  • serdar

    sn: mert.spor nedir dürüstlük zekilik ceviklik dünya literatüründe böyle geçer atatürkte,,derki ben sporcunun dürüst zeki cevik olanını severimder. ama biz bakıyoruz büyükçekmece spor kulüp bazı yöneticileri..... ve başkanı...... benim tarafımdan açılmış imar yolsuzluğunla ilgili davası başka adam,bulamadılarmıda bunu başkan yaptılar bu vatandaşmı çekmece sporu yöneticek. türk ceza kanunu 184/1-53.md yargılanacak.....nerde dürüstlük nerde

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları