Reklamı atla
Yaşam Haberleri Tümü

ÜÇ BELEDİYEDEN ORTAK PROJE

Silivri, Çatalca ve Büyükçekmece Belediyesi, yaşanılabilir bir çevre yaratabilmek ve birlikte projeler oluşturmak amacıyla 3 Belediye 3 Atık Getirtme Merkezi isimli ortak bir çalışma başlattı.

Silivri, Çatalca ve Büyükçekmece Belediyesi, yaşanılabilir bir çevre yaratabilmek ve birlikte projeler oluşturmak amacıyla 3 Belediye 3 Atık Getirtme Merkezi isimli ortak bir çalışma başlattı.   
 
      
Yaşanılabilir bir çevre yaratabilmek ve birlikte projeler oluşturmak amacıyla harekete geçen Silivri, Çatalca ve Büyükçekmece Belediyesi Çevre Müdürlükleri ortak bir çalışma başlattı. Vatandaşların çöp dışında kalan ve geri kazanılabilen ya da evsel atıklardan ayrı olarak bertaraf edilmesi gereken atıkları getirebilecekleri bir Atık Getirtme Merkezi kurulması için çalışmaları başlatan Silivri, Çatalca ve Büyükçekmece Belediyesi temsilcileri, 18.08.2010 tarihinde Silivri Belediyesi ev sahipliğinde 8. Çevre Projeleri Koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya; Silivri Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Çevre Mühendisi Sema Kurt, Büyükçekmece Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Çevre Mühendisi Başak Sancar ve Çevre Mühendisi Sibel Kökdemir, Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü AR-GE Birimi’nden Çevre Mühendisi Ayşegül Sultar ve İmar Müdürlüğü’nden Mimar Nahide Girgin, Silivri Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünden ve Çevre Mühendisi Sennur Güvenç ve Silivri Belediyesi Emekli Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Serap Tarı katıldı.

Toplantıda Alt Komisyon tarafından hazırlanan Atık Getirtme Merkezi Avam Proje çizimleri incelenerek, proje tanıtım dosyası üstünde çalışmalar yapıldı. Proje hazırlık çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Yorumlar
  • enver katrancı

    yukarıdaki ropörtajımdaki bazı hataları düzeltmek istiyorum. 1. olarak firmamın adı mona olarak yanlış yazılmış doğrusu mono electric olacak. 2. olarak yerel seçimlere katılma tarihim 2004 değil 2009 olacak.

    cevapla
  • nilgun alkan

    kamıiloba celalıye kumburgaz ölmüş.

    cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları